COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF195
  • Disponibilitate: In stoc
  • 33 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 69
Greutate (în kg) 0,06
Diametru exterior [mm] 65
Diametru interior 1 [mm] 24
Producator Cod OEM
CITROËN 1109 AH
PEUGEOT 1109AH
CITROËN 1109 AJ
PEUGEOT 1109AJ
CITROËN 1109 CK
PEUGEOT 1109CK
CITROËN 1109 CL
PEUGEOT 1109CL
PEUGEOT 1109X3
CITROËN 1109 X4
PEUGEOT 1109Y9
CITROËN 1109 Z0
PEUGEOT 1109Z1
CITROËN 1109 Z2
BMW 11427557012
BMW 11 42 7 622 446
FORD 1303476
FORD 1373069
FORD 1427824
FORD 1717510
FORD 1727561
VOLVO 30650798
VOLVO 31372700
FORD USA 3M5Q-6744AA
FORD 6C1Q-6744-AA
FORD 6C1Q6744BA
FORD 6G9Q-6744-AA
FIAT 9467521180
FIAT 9467558380
CITROËN 9467645080
PEUGEOT 9467645080
CITROËN 9467645180
PEUGEOT 9467645180
FIAT 9662282580
JAGUAR C2S43999
LAND ROVER LR001247
LAND ROVER LR004459
LAND ROVER LR030778
MITSUBISHI MN982159
MITSUBISHI MN982380
AMC MO-447
TOYOTA SU001-A0178
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 motor pe benzina 2008 2016 66 90 benzina
2 CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 motor pe benzina 2008 2016 80 109 benzina
3 CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 VTi 120 motor pe benzina 2009 2016 88 120 benzina
4 CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 VTi 95 motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
5 CITROËN BERLINGO (MF) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
6 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 motor pe benzina 2002 2005 53 72 benzina
7 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 bivalent motor pe benzina 2002 2016 48 65 Benzina/Gaz metan (GNC)
8 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 i (MFKFX, MFKFW) motor pe benzina 1996 2016 55 75 benzina
9 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 i bivalent (MFKFW) motor pe benzina 2003 2016 55 75 Bi-combustibil
10 CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) motor pe benzina 2000 2016 80 109 benzina
11 CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) motor pe benzina 2002 2016 81 110 benzina
12 CITROËN BERLINGO caroserie (B9) 1.6 motor pe benzina 2008 2016 66 90 benzina
13 CITROËN BERLINGO caroserie (B9) 1.6 motor pe benzina 2008 2016 80 109 benzina
14 CITROËN BERLINGO caroserie (B9) 1.6 VTi 120 motor pe benzina 2009 2016 88 120 benzina
15 CITROËN BERLINGO caroserie (B9) 1.6 VTi 95 motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate