COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF129
  • Disponibilitate: In stoc
  • 43 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 195
Greutate (în kg) 0,43
Diametru exterior [mm] 91
Diametru interior 1 [mm] 12
Diametru interior 2 [mm] 25
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 000 180 25 09
RENAULT TRUCKS 5001846634
FORD 5002704
FORD 5010667
FORD 5010961
FORD 5019420
GENERAL MOTORS 9975223
POCLAIN F19505-20
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) D motor diesel 1990 1994 41 56 motor diesel
2 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344) motor diesel 1988 1992 53 72 motor diesel
3 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344) motor diesel 1990 1996 55 75 motor diesel
4 MERCEDES-BENZ 100 caroserie (631) D (631.332, 631.342) motor diesel 1988 1992 53 72 motor diesel
5 MERCEDES-BENZ 100 caroserie (631) D (631.332, 631.342) motor diesel 1990 1996 55 75 motor diesel
6 MERCEDES-BENZ 100 platou / sasiu (631) D (631.340) motor diesel 1988 1992 53 72 motor diesel
7 MERCEDES-BENZ 100 platou / sasiu (631) D (631.340) motor diesel 1990 1996 55 75 motor diesel
8 MERCEDES-BENZ COUPE (C123) 300 C Turbo-D (123.153) motor diesel 1981 1985 92 125 motor diesel
9 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 240 GD (460,3) motor diesel 1979 1987 53 72 motor diesel
10 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 300 GD (460,3) motor diesel 1979 1991 65 88 motor diesel
11 MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) 240 T D motor diesel 1977 1979 48 65 motor diesel
12 MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) 240 T D (123.183) motor diesel 1979 1985 53 72 motor diesel
13 MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) 300 T D (123.190) motor diesel 1977 1985 59 80 motor diesel
14 MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) 300 T D (123.190) motor diesel 1979 1985 65 88 motor diesel
15 MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) 300 T Turbo-D (123.193) motor diesel 1980 1985 92 125 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate