COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF039
  • Disponibilitate: In stoc
  • 25 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 70
Greutate (în kg) 0,34
Dimensiune filet M20X1.5
Diametru exterior [mm] 78,5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Diametru interior 1 [mm] 71
Diametru interior 2 [mm] 62
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 104.2175.104
LOMBARDINI 104.2175.116
FIAT 46402457
FIAT 46423474
FIAT 46468378
ALFA ROMEO 46519728
FIAT 46805832
LANCIA 46805832
FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 606128821
ALFA ROMEO 60621830
FIAT 60621830
ALFA ROMEO 60621890
FIAT 60621890
FIAT 606218900
FIAT 60655594
FIAT 60657858
ALFA ROMEO 60810852
FIAT 60810852
LANCIA 60814435
FIAT 71736158
FIAT 71736159
FIAT 71773175
FIAT 7604770
FIAT 7715489
AC X4032E
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 76 103 benzina
2 ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 88 120 benzina
3 ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V motor pe benzina 1998 2001 106 144 benzina
4 ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 1998 103 140 benzina
5 ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V Quadrifoglio motor pe benzina 1998 2001 114 155 benzina
6 ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. motor pe benzina 1995 2001 110 150 benzina
7 ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 76 103 benzina
8 ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 88 120 benzina
9 ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 103 140 benzina
10 ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1998 2001 106 144 benzina
11 ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V Quadrifoglio motor pe benzina 1998 2001 114 155 benzina
12 ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. motor pe benzina 1995 2001 110 150 benzina
13 ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) motor pe benzina 2001 2010 88 120 benzina
14 ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) motor pe benzina 2001 2010 77 105 benzina
15 ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) motor pe benzina 2001 2010 110 150 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate