COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF033
  • Disponibilitate: In stoc
  • 28 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 80
Greutate (în kg) 0,06
Diametru exterior [mm] 62,3
Tip filtru Insertie filtru
Diametru interior 1 [mm] 30,7
Producator Cod OEM
GENERAL MOTORS 21018826
SATURN 21018826
OPEL 5650316
OPEL 56550316
OPEL 650308
GENERAL MOTORS 90536362
OPEL 905363662
OPEL 9083363
GENERAL MOTORS 9192426
GENERAL MOTORS 93156310
GENERAL MOTORS 93183723
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2005 92 125 benzina
2 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
3 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2004 92 125 benzina
4 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2000 85 116 benzina
5 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2005 92 125 benzina
6 OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
7 OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2005 92 125 benzina
8 OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
9 OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2005 92 125 benzina
10 OPEL CORSA C (F08, F68) 1.8 motor pe benzina 2000 2009 92 125 benzina
11 OPEL MERIVA 1.8 motor pe benzina 2003 2010 92 125 benzina
12 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.5 V6 motor pe benzina 1994 2000 125 170 benzina
13 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.6 V6 motor pe benzina 2000 2003 132 180 benzina
14 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 3.0 V6 motor pe benzina 1994 2001 155 211 benzina
15 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 3.2 V6 motor pe benzina 2001 2003 160 218 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate