COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF023
  • Disponibilitate: In stoc
  • 30 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 94
Dimensiune filet 3/4-16 UNF
Diametru exterior [mm] 76
Diametru interior 1 [mm] 72
Diametru interior 2 [mm] 62
Producator Cod OEM
FORD 1007705
FORD 1007706
FORD 1070521
FORD 1455760
FORD 1667890
FORD 1678162
FORD 1682366
FORD 1714387
FORD 1883037
MAZDA 1E05-14302
MAZDA 1E0514302A
MAZDA 1E05-14302B
MAZDA 1E05-14302C
MAZDA 1E0514302C
MAZDA 1E0514302D
MAZDA 1E06-14302
SAAB 30548485
VOLVO 30711616
VOLVO 30731879
VOLVO 30777486
VOLVO 30777487
VOLVO 31339023
SAAB 7496144
SAAB 7894066
FORD 7S7G-6714-AA
FORD 7S7G-6714-CA
SAAB 9144445
SAAB 9309576
SAAB 93186554
SAAB 9320375
FORD 96MM6714B1A
FORD BM5G6714AA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD B-MAX (JK) 1.4 motor pe benzina 2012 2016 66 90 benzina
2 FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG motor pe benzina 2013 2016 63 86 Benzina/Autogaz (GPL)
3 FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG motor pe benzina 2013 2016 66 90 Benzina/Autogaz (GPL)
4 FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti motor pe benzina 2012 2016 77 105 benzina
5 FORD B-MAX Van 1.4 motor pe benzina 2012 2016 66 90 benzina
6 FORD B-MAX Van 1.6 Ti motor pe benzina 2012 2016 77 105 benzina
7 FORD C-MAX (DM2) 1.6 motor pe benzina 2007 2010 74 100 benzina
8 FORD C-MAX (DM2) 1.6 motor pe benzina 2007 2010 85 116 benzina
9 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost motor pe benzina 2015 2016 110 150 benzina
10 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost motor pe benzina 2015 2016 134 182 benzina
11 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost motor pe benzina 2010 2016 110 150 benzina
12 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost motor pe benzina 2010 2016 134 182 benzina
13 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel motor pe benzina 2011 2016 88 120 Benzina/Etanol
14 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG motor pe benzina 2012 2016 88 120 Benzina/Autogaz (GPL)
15 FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG motor pe benzina 2012 2016 86 117 Benzina/Autogaz (GPL)
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate