COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF021
  • Disponibilitate: In stoc
  • 27 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 99
Greutate (în kg) 0,56
Dimensiune filet M22x1.5
Diametru exterior [mm] 95
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Diametru interior 1 [mm] 80
Producator Cod OEM
FORD 1059924
FORD 1136568
FORD 1148703
FORD 1207066
FORD 1231233
FORD 1322152
FORD 1641187
FORD 4M5Q6714BA
FORD 5022955
FORD 6119196
FORD 6184942
FORD 6203126
FORD 844F6714A1A
FORD 914F6714A
FORD 914F6714AA
GENERAL MOTORS 93156291
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.8 DI motor diesel 2000 2003 55 75 motor diesel
2 FORD COURIER caroserie (JV_) TD 1.8 motor diesel 2000 2003 55 75 motor diesel
3 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.8 DI motor diesel 2000 2002 55 75 motor diesel
4 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi motor diesel 1999 2004 55 75 motor diesel
5 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi motor diesel 2001 2004 85 115 motor diesel
6 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi motor diesel 2002 2004 74 100 motor diesel
7 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi motor diesel 1998 2004 66 90 motor diesel
8 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 DI / TDDi motor diesel 1999 2004 55 75 motor diesel
9 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 TDCi motor diesel 2001 2004 85 115 motor diesel
10 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 TDCi motor diesel 2002 2004 74 100 motor diesel
11 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi motor diesel 1999 2004 66 90 motor diesel
12 FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.8 TDCi motor diesel 2001 2004 85 115 motor diesel
13 FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.8 TDCi motor diesel 2002 2004 74 100 motor diesel
14 FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi motor diesel 1999 2004 66 90 motor diesel
15 FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi motor diesel 2001 2005 55 75 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate