COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF018
  • Disponibilitate: In stoc
  • 40 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 174
Greutate (în kg) 0,22
Diametru exterior [mm] 82
Tip carcasa Carcasa cu capac plastic
Diametru interior 1 [mm] 36,5
Producator Cod OEM
MAN 51055000000
MAN 51.05500-6073
MAN 51.05504-0105
MERCEDES-BENZ 6021800009
MERCEDES-BENZ 6061800009
MERCEDES-BENZ 6061800109
MERCEDES-BENZ 6061840025
MERCEDES-BENZ 6061840125
MERCEDES-BENZ 6061840225
SSANGYONG 6611803209
SSANGYONG 6611803309
SSANGYONG 6611803409
SSANGYONG 6611843325
FENDT F926202510010
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) motor diesel 1993 2000 55 75 motor diesel
2 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) motor diesel 1996 2000 65 88 motor diesel
3 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D motor diesel 1996 2000 55 75 motor diesel
4 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) motor diesel 1993 2000 70 95 motor diesel
5 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) motor diesel 1993 2000 83 113 motor diesel
6 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) motor diesel 1995 2000 110 150 motor diesel
7 MERCEDES-BENZ C-CLASS Break (S202) C 200 T D (202.180) motor diesel 1996 2001 65 88 motor diesel
8 MERCEDES-BENZ C-CLASS Break (S202) C 220 T D motor diesel 1996 2001 55 75 motor diesel
9 MERCEDES-BENZ C-CLASS Break (S202) C 220 T D (202.182) motor diesel 1996 1998 70 95 motor diesel
10 MERCEDES-BENZ C-CLASS Break (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) motor diesel 1996 2001 110 150 motor diesel
11 MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) motor diesel 1993 1995 83 113 motor diesel
12 MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) motor diesel 1993 1995 93 126 motor diesel
13 MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) motor diesel 1996 2002 65 88 motor diesel
14 MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D motor diesel 1996 2002 55 75 motor diesel
15 MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) motor diesel 1995 1999 70 95 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate