COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF007
  • Disponibilitate: In stoc
  • 22 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 121
Greutate (în kg) 0,45
Dimensiune filet UNF 3/4
Diametru exterior [mm] 79
Diametru interior 1 [mm] 62
Producator Cod OEM
VAG 030115561D
VAG 037115561A
VAG 037115561B
VAG 056115561A
VAG 056115561B
PORSCHE 056.115.561G
VAG 056115561G
VAG 059115661A
PEUGEOT 1109-C1
DEUTZ-FAHR 1172346
DEUTZ-FAHR 117434
DEUTZ-FAHR 1174417
DEUTZ-FAHR 1183509
NISSAN 15208-V4000
VAG 28115351
VAG 35115561
WARTBURG 482551001
FORD 5003460
FORD 5003461
FORD 5004747
FORD 5004928
FORD 5007124
VAG 5120700509
VAG 57115561
SUZUKI 659540
LIEBHERR 7616297
RENAULT 7701415060
RENAULT 7701415078
GENERAL MOTORS 7984778
VAG 89201808201
VAG 89201808900
PORSCHE 931.107.701.00
PORSCHE 93110770100
JOHN DEERE AM34770
VAG BAT115561A
VAG E512-07-00-509
CITROËN MLS000-702
VAG SE021030288A
VAG XE021030288A
MAZDA ZZM1-23802A
MAZDA ZZM123802A
MAZDA ZZN1-23302
MAZDA ZZN123302
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI 100 (43, C2) 1.6 motor pe benzina 1976 1982 63 85 benzina
2 AUDI 100 (43, C2) 1.9 motor pe benzina 1980 1982 74 100 benzina
3 AUDI 100 (43, C2) 2.0 motor pe benzina 1976 1978 85 115 benzina
4 AUDI 100 (43, C2) 2.1 motor pe benzina 1977 1982 100 136 benzina
5 AUDI 100 (43, C2) 2.1 motor pe benzina 1977 1982 85 115 benzina
6 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1982 1987 55 75 benzina
7 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1983 1989 66 90 benzina
8 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1986 1988 65 88 benzina
9 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 CAT motor pe benzina 1985 1990 66 90 benzina
10 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro motor pe benzina 1984 1988 66 90 benzina
11 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro motor pe benzina 1986 1990 65 88 benzina
12 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro CAT motor pe benzina 1985 1990 66 90 benzina
13 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.9 motor pe benzina 1982 1984 74 100 benzina
14 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 motor pe benzina 1984 1987 85 115 benzina
15 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 motor pe benzina 1986 1987 83 113 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate