COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF005
  • Disponibilitate: In stoc
  • 20 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 85
Greutate (în kg) 0,38
Dimensiune filet M20X1.5
Diametru exterior [mm] 76,7
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Diametru interior 1 [mm] 62
Producator Cod OEM
CITROËN 1109 38
CITROËN 110938
CITROËN 1109 39
CITROËN 110939
PEUGEOT 110951
PEUGEOT 110967
PEUGEOT 110968
PEUGEOT 110975
PEUGEOT 110981
PEUGEOT 110982
PEUGEOT 110984
PEUGEOT 110986
CITROËN 1109 AK
CITROËN 1109AK
PEUGEOT 1109AK
CITROËN 1109 AL
CITROËN 1109AL
PEUGEOT 1109AP
CITROEN/PEUGEOT 1109AP
PEUGEOT 1109C2
CITROËN 1109 CA
CITROËN 1109CA
PEUGEOT 1109CA
CITROËN 1109 J8
CITROËN 1109J8
CITROËN 1109 J9
CITROËN 1109J9
PEUGEOT 1109K1
CITROËN 1109 K2
CITROËN 1109K2
CITROËN 1109 L0
CITROËN 1109L0
PEUGEOT 1109L0
PEUGEOT 1109-LO
PEUGEOT 1109N2
CITROËN 1109 N3
CITROËN 1109N3
PEUGEOT 1109N4
CITROËN 1109 N5
CITROËN 1109N5
PEUGEOT 1109R0
CITROËN 1109 R1
CITROËN 1109R1
PEUGEOT 1109S7
CITROËN 1109 S8
CITROËN 1109S8
PEUGEOT 1109T0
CITROËN 1109 T1
CITROËN 1109T1
CITROËN 1109 X1
CITROËN 1109X1
CITROËN 1109 X2
CITROËN 1109X2
PEUGEOT 1109X5
CITROËN 1109 X6
CITROËN 1109X6
LOMBARDINI 115.2175.102
LOMBARDINI 1152175102
LOMBARDINI 115.2175.131
LOMBARDINI 1152175131
DEUTZ-FAHR 1152175137
DEUTZ-FAHR 12850069
NISSAN 15208-6F901
NISSAN 15208-6F905
SSANGYONG 15310-01700
SUZUKI 16510-66G00
SUZUKI 16510-66G00-000
SUZUKI 1651066G02
SUZUKI 1651066G0200
SUZUKI 16510-86CA0
SUZUKI 16510-86CA0-000
SUZUKI 16510-86CB0
SUZUKI 16510-86CB0-000
SUZUKI 1651086CB1
SUZUKI 1651086CB1000
SUZUKI 16510-86Z00
SUZUKI 16510-86Z00-000
LOMBARDINI 2175102
LOMBARDINI 2175131
LOMBARDINI 2175.131.115
LOMBARDINI 2175131115
LOMBARDINI 2175137
HYUNDAI 26300-29000
HYUNDAI 2630029000
DAIHATSU 49306-30000
FORD 5011788
FORD 5011991
RENAULT 7700720978
RENAULT 7700734825
RENAULT 7700734937
RENAULT 7700856339
RENAULT 7700867454
RENAULT 7701415056
RENAULT 7701415063
FIAT 7910031245
RENAULT 86710013812
RENAULT 8671004329
GENERAL MOTORS 93156538
CITROËN 93516538
FIAT 9456000927
FIAT 9456183480
FIAT 9456203480
FIAT 9456203580
CITROËN 95495621
CITROËN 95495622
CITROËN 95580482
CITROËN 9558048280
TALBOT 9558048280
CITROËN 95580483
PEUGEOT 9558048380
CITROËN 95638747
FIAT 9567205780
CITROËN 96002933
CITROËN 9608666880
PEUGEOT 9608666880
RENAULT 9615841580
PEUGEOT 9620029980
FIAT 9628173380
CITROËN 9637143480
PEUGEOT 9644885480
GENERAL MOTORS 9975184
CITROËN E149102
PEUGEOT E149102
TALBOT E49562280
CITROËN MLS000-592
TOYOTA SU00100453
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN BERLINGO (MF) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
2 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 i (MFKFX, MFKFW) motor pe benzina 1996 2016 55 75 benzina
3 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 D (MFA9A) motor diesel 1998 2016 43 58 motor diesel
4 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
5 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i 4WD (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
6 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D (MFDJY) motor diesel 1996 2016 50 68 motor diesel
7 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D (MFWJZ) motor diesel 1998 2005 51 70 motor diesel
8 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D 4WD (MFWJZ) motor diesel 1998 2016 51 69 motor diesel
9 CITROËN BERLINGO (MF) 2.0 HDI 90 (MFRHY) motor diesel 1999 2016 66 90 motor diesel
10 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
11 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) motor pe benzina 1996 2016 55 75 benzina
12 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A) motor diesel 1996 2016 43 59 motor diesel
13 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.8 i motor pe benzina 1999 2002 66 90 benzina
14 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.9 D (MBDJY) motor diesel 1996 2016 51 70 motor diesel
15 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) motor diesel 1999 2016 51 69 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate