COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF004
  • Disponibilitate: In stoc
  • 23 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 123
Greutate (în kg) 0,43
Dimensiune filet UNF 3/4
Diametru exterior [mm] 79
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Diametru interior 1 [mm] 62
Diametru interior 2 [mm] 71
Producator Cod OEM
CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
FORD 1043147
FORD 1047169
FORD 1066071
FORD 1071746
FORD 1097077
FORD 1119421
FORD 1663050
FORD 1663051
FORD 3652059
FORD 4454116
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FORD 6937011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
MAZDA C60114302
FORD USA E4FZ6731AB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD XS6E-6714-B1A
FORD YN2G-6714-B2A
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 motor pe benzina 2004 2010 169 230 benzina
2 CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 motor pe benzina 2003 2010 164 223 benzina
3 CHRYSLER PT CRUISER Cabriolet 2.4 GT motor pe benzina 2004 2008 164 223 benzina
4 FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V motor pe benzina 1998 2001 96 131 benzina
5 FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2000 66 90 benzina
6 FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V motor pe benzina 1999 2000 66 90 benzina
7 FORD ESCORT Mk V (GAL) 1.8 16V XR3i motor pe benzina 1992 1992 77 105 benzina
8 FORD ESCORT Mk V (GAL) 1.8 16V XR3i motor pe benzina 1992 1992 96 130 benzina
9 FORD ESCORT Mk V Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i motor pe benzina 1992 1992 77 105 benzina
10 FORD ESCORT Mk V Cabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i motor pe benzina 1992 1992 96 130 benzina
11 FORD ESCORT Mk V combi (GAL, AVL) 1.8 16V motor pe benzina 1992 1992 77 105 benzina
12 FORD ESCORT Mk VI (GAL) 1.6 i 16V motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
13 FORD ESCORT Mk VI (GAL) 1.6 i 16V motor pe benzina 1994 1995 65 88 benzina
14 FORD ESCORT Mk VI (GAL) 1.8 16V XR3i motor pe benzina 1992 1995 96 130 benzina
15 FORD ESCORT Mk VI (GAL) 1.8 i 16V motor pe benzina 1992 1995 77 105 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate