COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CMZ11414
  • Disponibilitate: In stoc
  • 32 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 87
Dimensiune filet M20X1.5
Diametru exterior [mm] 68
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Diametru interior 1 [mm] 54
Diametru interior 2 [mm] 62
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 000 180 28 10
PEUGEOT 1109-AC
CITROËN 1109 AE
CITROËN 1109-AE
CITROËN 1109AE
CITROËN 1109 CG
CITROËN 1109CG
PEUGEOT 1109CG
VOLVO 11715849
GENERAL MOTORS 12582255
NISSAN 15208-31000
NISSAN 15208-31U00
NISSAN 15208-31U01
NISSAN 15208-7B000
NISSAN 15208-9E000
FORD 1535505
HONDA 15400-PLC-004
FORD 1699522
SMART 1802810
HYUNDAI 26300-02750
HYUNDAI 2630002750
HYUNDAI 26300-02751
HYUNDAI 2630002751
VOLVO 30866266
MITSUBISHI 30A40-00100
FORD 3396825
FORD 3803268
VAUXHALL 4318092
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 55230822
OPEL 5650301
OPEL 649007
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
VAUXHALL 649014
OPEL 649020
FIAT 71736161
ISUZU 8-94368-727-0
ISUZU 8-94412-815-0
MAZDA 8FG1238029A
GENERAL MOTORS 90485456
OPEL 90511146
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
OPEL 94314263
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
FORD 9S51-6731-AA
FORD AS51-6731-AA
MAZDA G6Y014302-A
MAZDA G6Y014302A
MAZDA JE15-14302
MAZDA JE1514302
MAZDA JEY0-14302
MAZDA JEY014302
MAZDA JEY0-14302-9A
MAZDA JEY0143029A
MAZDA JEY0-14302A
MAZDA JEY014302A
MAZDA JEYO-14302
MAZDA JEYO14302
FORD KL07-14-302B
MITSUBISHI MD05281090
MITSUBISHI MD135737
MITSUBISHI MD320276
MITSUBISHI MD321589
MITSUBISHI MD325714
MITSUBISHI MD352627
MITSUBISHI MD360935
MITSUBISHI MR984204
MITSUBISHI MZ690070
MITSUBISHI MZ690072
MITSUBISHI MZ690115
MITSUBISHI MZ690116
HYUNDAI OJE15-14302
HYUNDAI OJE1514302
KIA OJE1514302
PROTON PW510577
PROTON PW510577E
MAZDA RFY0-14-3029A
MAZDA RFY0143029A
BRILLIANCE SMD360935
OPEL VOF225
VAUXHALL VOF225
OPEL VOF500
VAUXHALL VOF500
OPEL VOF88
VAUXHALL VOF88
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.4 16V motor pe benzina 2008 2016 125 170 benzina
2 CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE 2.4 16V motor pe benzina 2009 2016 125 170 benzina
3 CITROËN C4 AIRCROSS 1.6 motor pe benzina 2012 2016 86 117 benzina
4 CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 motor diesel 2012 2016 110 150 motor diesel
5 CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC motor diesel 2012 2016 110 150 motor diesel
6 MAZDA 323 F Mk V (BA) 2.0 24V motor pe benzina 1994 1998 106 144 benzina
7 MAZDA 626 Mk IV hatchback (GE) 2.5 24V motor pe benzina 1992 1997 121 165 benzina
8 MAZDA 626 Mk IV hatchback (GE) 2.5 24V motor pe benzina 1994 1997 120 163 benzina
9 MAZDA B-SERIE (UF) 2.6 12V 4WD motor pe benzina 1990 1999 90 122 benzina
10 MAZDA B-SERIE (UN) 2.6 12V 4WD motor pe benzina 1999 2006 90 122 benzina
11 MAZDA E-SERIE caroserie (SR2) E2000 4WD motor pe benzina 1987 1989 63 86 benzina
12 MAZDA E-SERIE caroserie (SR2) E2000 4WD motor pe benzina 1988 1991 65 88 benzina
13 MAZDA E-SERIE platou / sasiu (SD1, SL) E2000 motor pe benzina 1999 2004 71 97 benzina
14 MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 motor pe benzina 1989 1999 109 148 benzina
15 MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10) motor pe benzina 1995 1999 113 154 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate