COMLINE Filtru combustibil

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EFF120
  • Disponibilitate: In stoc
  • 61 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 187
Greutate (în kg) 0,41
Producator Cod OEM
KIA 0K52A23570A
FORD 1137026
FORD 1230645
FORD 1480561
FORD 1532171
FORD 1709787
TATA 253409000000
TATA 253409110108
KIA 31390H1970
KIA 31395H1950
KIA 31395H1952
FORD 3S71-9155-BA
FORD 4442434
SSANGYONG 66509-21101
SSANGYONG 66509-21301
JAGUAR C2S27643
AMC HF-648
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi motor diesel 2001 2004 85 115 motor diesel
2 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi motor diesel 2002 2004 74 100 motor diesel
3 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 TDCi motor diesel 2001 2004 85 115 motor diesel
4 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 TDCi motor diesel 2002 2004 74 100 motor diesel
5 FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.8 TDCi motor diesel 2001 2004 85 115 motor diesel
6 FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.8 TDCi motor diesel 2002 2004 74 100 motor diesel
7 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 66 90 motor diesel
8 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 85 115 motor diesel
9 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 TDCi motor diesel 2001 2007 96 130 motor diesel
10 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 114 155 motor diesel
11 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 110 150 motor diesel
12 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 66 90 motor diesel
13 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 85 115 motor diesel
14 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 TDCi motor diesel 2001 2007 96 130 motor diesel
15 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 110 150 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate