COMLINE Filtru combustibil

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EFF046
  • Disponibilitate: In stoc
  • 25 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 102
Greutate (în kg) 0,16
Diametru exterior [mm] 36
Diametru admisie [mm] 8
Diametru evacuare [mm] 8
Producator Cod OEM
SUZUKI 15415-67JA0
SUZUKI 15415-67JA0-000
NISSAN 16400-AW300
MITSUBISHI 1770A023
PEUGEOT 1906-52
CITROEN/PEUGEOT 190652
CITROËN 1906 53
CITROËN 190653
VOLVO 30617334
OPEL 4501003
OPEL 4501033
OPEL 4502627
RENAULT 7701044913
RENAULT 7701071000
RENAULT 7701207545
RENAULT 7701476463
RENAULT 7701478972
GENERAL MOTORS 9161303
GENERAL MOTORS 93185381
MITSUBISHI MR911916
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN XM (Y4) 2.5 TD motor diesel 1994 2000 95 129 motor diesel
2 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
3 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
4 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
5 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
6 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D motor diesel 2002 2004 85 115 motor diesel
7 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) motor diesel 2001 2004 75 102 motor diesel
8 NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi motor diesel 2002 2016 85 116 motor diesel
9 NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi motor diesel 2003 2016 88 120 motor diesel
10 NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi motor diesel 2002 2016 85 116 motor diesel
11 NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi motor diesel 2003 2016 88 120 motor diesel
12 NISSAN PRIMERA Traveller (WP12) 1.9 dCi motor diesel 2002 2016 85 116 motor diesel
13 NISSAN PRIMERA Traveller (WP12) 1.9 dCi motor diesel 2003 2016 88 120 motor diesel
14 OPEL ARENA caroserie (TB, TF) 1.9 D motor diesel 1998 2001 44 60 motor diesel
15 OPEL ARENA caroserie (TB, TF) 2.5 D motor diesel 1998 2001 55 75 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate