COMLINE Filtru combustibil

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EFF006
  • Disponibilitate: In stoc
  • 40 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 147
Greutate (în kg) 0,34
Producator Cod OEM
FIAT 00605-23432
ALFA ROMEO 119000000000
BMW 12682313
BMW 12695483
BMW 13 32 1 268 231
BMW 133212682313
BMW 13 32 1 269 548
BMW 133212695483
BMW 13 32 1 270 038
BMW 13 32 9 063 165
FORD 1485678
PEUGEOT 1567-13
CITROËN 1567 78
NISSAN 16400-70J00
VAG 1H0201511
VAG 1H0201511A
VAG 1HO201511
VAG 251201511A
VAG 251201511H
RENAULT 4055020005
LANCIA 4435104
FIAT 4442554
ALFA ROMEO 4442559
ZASTAVA 46626801-1
FORD 5018035
ALFA ROMEO 60523432
FIAT 60523432
ALFA ROMEO 60800097
ALFA ROMEO 6126291
FORD 7212351
RENAULT 7700680162
RENAULT 7700680167
RENAULT 7700741993
RENAULT 7700742386
RENAULT 7711130026
CITROËN 91535807
FIAT 9153580780
JAGUAR EAC3112
ROVER NTC5958
VAG SE021104653A
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO GTV (116) 6 2.5 (116.CA) motor pe benzina 1980 1987 116 158 benzina
2 ALFA ROMEO RZ 3.0 V6 Zagato motor pe benzina 1992 1994 152 207 benzina
3 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 motor pe benzina 1986 1990 85 116 benzina
4 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 motor pe benzina 1986 1990 92 125 benzina
5 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 motor pe benzina 1990 1993 88 120 benzina
6 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 Veloce motor pe benzina 1977 1993 93 126 benzina
7 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 3.0 V6 (916S1B00) motor pe benzina 1994 2000 160 218 benzina
8 AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 motor pe benzina 1994 2000 74 100 benzina
9 AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 motor pe benzina 2000 2000 75 102 benzina
10 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 motor pe benzina 1995 2000 92 125 benzina
11 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 motor pe benzina 1995 2000 85 115 benzina
12 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T motor pe benzina 1995 2000 110 150 benzina
13 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T motor pe benzina 1997 2000 132 180 benzina
14 AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 motor pe benzina 1997 2000 121 165 benzina
15 AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 motor pe benzina 1997 2000 120 163 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate