COMLINE Filtru combustibil

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EFF005
  • Disponibilitate: In stoc
  • 28 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 143
Greutate (în kg) 0,1
Diametru exterior [mm] 55
Diametru admisie [mm] 8
Diametru evacuare [mm] 8
Diametru exterior 1 [mm] 61
Producator Cod OEM
SMART 0003414V002
SMART 0003414V003
PEUGEOT 1567-81
CITROËN 1567 85
CITROËN 1567 93
CITROËN 1567 A5
CITROËN 1567 C6
NISSAN 16400JD51A
RENAULT 7700845961
RENAULT 7700845973
RENAULT 7701068107
LANCIA 9622617880
LANCIA 9623266380
FIAT 9647867780
CITROËN 9673849
SMART Q0003414V00300000
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 VTi 95 motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
2 CITROËN BERLINGO (MF) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
3 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 motor pe benzina 2002 2005 53 72 benzina
4 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 bivalent motor pe benzina 2002 2016 48 65 Benzina/Gaz metan (GNC)
5 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 i (MFKFX, MFKFW) motor pe benzina 1996 2016 55 75 benzina
6 CITROËN BERLINGO (MF) 1.4 i bivalent (MFKFW) motor pe benzina 2003 2016 55 75 Bi-combustibil
7 CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) motor pe benzina 2000 2016 80 109 benzina
8 CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) motor pe benzina 2002 2016 81 110 benzina
9 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
10 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i 4WD (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
11 CITROËN BERLINGO caroserie (B9) 1.6 VTi 95 motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
12 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
13 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.4 bivalent motor pe benzina 2002 2016 48 65 Benzina/Gaz metan (GNC)
14 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) motor pe benzina 1996 2016 55 75 benzina
15 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW) motor pe benzina 2003 2016 55 75 Bi-combustibil
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate