COMLINE Filtru, Aer habitaclu

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EKF137A
  • Disponibilitate: In stoc
  • 62 Lei cu TVA

Lungime [mm] 217
Latime [mm] 265
Înaltime [mm] 21
Echipament vehicul pentru vehicule cu aer conditionat
Tip filtru Filtru carbon activ
Producator Cod OEM
GENERAL MOTORS 13345949
OPEL 1808012
FIAT 55702468
GENERAL MOTORS 55702468
OPEL 6808623
FIAT 77365764
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 motor pe benzina 2013 2016 74 101 benzina
2 ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 TwinAir motor pe benzina 2011 2016 63 86 benzina
3 ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 TwinAir motor pe benzina 2013 2016 77 105 benzina
4 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2008 2016 66 90 motor diesel
5 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2009 2016 70 95 motor diesel
6 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2011 2016 62 84 motor diesel
7 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2013 2016 59 80 motor diesel
8 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2011 2016 57 78 benzina
9 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2011 2016 57 78 benzina
10 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2011 2016 51 69 benzina
11 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Bifuel motor pe benzina 2011 2016 88 120 Benzina/Autogaz (GPL)
12 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir motor pe benzina 2010 2016 77 105 benzina
13 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TB motor pe benzina 2013 2016 103 140 benzina
14 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TJet motor pe benzina 2008 2016 88 120 benzina
15 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TJet motor pe benzina 2008 2016 110 150 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate