COMLINE Filtru aer

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EAF589
  • Disponibilitate: In stoc
  • 47 Lei cu TVA

Lungime [mm] 377
Latime [mm] 148
Înaltime [mm] 64
Greutate (în kg) 0,25
Producator Cod OEM
FORD 1542778
FORD 1706918
FIAT 51775324
FIAT 55183265
FIAT 55193849
FIAT 71765453
OPEL 834732
VAUXHALL 95513354
FORD 9S519601B1A
FORD 9S519601BA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2008 2016 66 90 motor diesel
2 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2009 2016 70 95 motor diesel
3 FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet motor diesel 2007 2016 55 75 motor diesel
4 FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet motor diesel 2009 2016 55 75 motor diesel
5 FIAT ALBEA (172_) 1.3 JTD motor diesel 2007 2016 51 70 motor diesel
6 FIAT ALBEA (178_) 1.3 JTD motor diesel 2003 2009 51 70 motor diesel
7 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2010 55 75 motor diesel
8 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V motor diesel 2004 2006 51 70 motor diesel
9 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V Multijet motor diesel 2006 2016 62 84 motor diesel
10 FIAT DOBLO caroserie inchisa/combi (263) 1.3 D Multijet motor diesel 2010 2016 66 90 motor diesel
11 FIAT DOBLO Combi (263_, 152) 1.3 D Multijet motor diesel 2010 2016 66 90 motor diesel
12 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 62 84 motor diesel
13 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.3 JTD motor diesel 2005 2016 55 75 motor diesel
14 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.3 JTD 16V motor diesel 2004 2005 51 70 motor diesel
15 FIAT FIORINO caroserie inchisa/combi (225) 1.3 D Multijet motor diesel 2007 2016 55 75 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate