COMLINE Filtru aer

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EAF558
  • Disponibilitate: In stoc
  • 70 Lei cu TVA

Lungime [mm] 296
Latime [mm] 282
Înaltime [mm] 58
Greutate (în kg) 0,34
Producator Cod OEM
NISSAN 16546-00QOH
OPEL 4411279
OPEL 4414665
OPEL 4417142
RENAULT 8200095976
RENAULT 8200490109
GENERAL MOTORS 91168237
GENERAL MOTORS 93160660
GENERAL MOTORS 93856649
AMC NA-2610
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 115 motor diesel 2008 2016 84 114 motor diesel
2 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 120 motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
3 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
4 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
5 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 90 motor diesel 2006 2016 66 90 motor diesel
6 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 115 motor diesel 2008 2016 84 114 motor diesel
7 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 120 motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
8 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
9 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
10 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 90 motor diesel 2006 2016 66 90 motor diesel
11 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 CDTI motor diesel 2006 2016 66 90 motor diesel
12 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 CDTI motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
13 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 107 146 motor diesel
14 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
15 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 DTI motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate