COMLINE Filtru aer

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EAF405
  • Disponibilitate: In stoc
  • 31 Lei cu TVA

Lungime [mm] 310
Latime [mm] 102
Înaltime [mm] 42
Greutate (în kg) 0,18
Producator Cod OEM
NISSAN 1654600Q0C
NISSAN 1654600QAE
NISSAN 1654600QAP
OPEL 4402614
OPEL 4416403
RENAULT 7701047285
RENAULT 7701476258
RENAULT 7701477096
RENAULT 8200065768
RENAULT 8200457286
GENERAL MOTORS 9110614
GENERAL MOTORS 93187335
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 100 motor diesel 2002 2016 74 100 motor diesel
2 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
3 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 100 motor diesel 2001 2016 74 101 motor diesel
4 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 80 motor diesel 2001 2016 60 80 motor diesel
5 OPEL MOVANO caroserie (F9) 1.9 DTI motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
6 OPEL MOVANO caroserie (F9) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 60 82 motor diesel
7 OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
8 OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 60 82 motor diesel
9 OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DI motor diesel 2001 2016 60 80 motor diesel
10 OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 74 101 motor diesel
11 OPEL VIVARO Combi (J7) 1.9 DI motor diesel 2001 2016 60 80 motor diesel
12 OPEL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 74 101 motor diesel
13 OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 1.9 Di motor diesel 2006 2016 60 82 motor diesel
14 OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 1.9 DTI motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
15 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.5 dCi motor diesel 2001 2004 59 80 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate