COMLINE Filtru aer

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EAF005
  • Disponibilitate: In stoc
  • 31 Lei cu TVA

Lungime [mm] 326
Latime [mm] 156
Înaltime [mm] 57
Greutate (în kg) 0,33
Producator Cod OEM
PEUGEOT 1444-08
PEUGEOT 1444-88
CITROËN 1444 A4
CITROËN 1444 A8
PEUGEOT 1444-A9
PEUGEOT 1444-F3
CITROËN 1444 F4
CITROËN 1444F4
PEUGEOT 1444-H4
CITROËN 1444 H5
PEUGEOT 1444-H6
CITROËN 1444 H7
PEUGEOT 1444-J1
PEUGEOT 1444J2
CITROËN 1444 PY
CITROËN 1444PY
PEUGEOT 1444PZ
PEUGEOT 1444R2
CITROËN 1444 R7
CITROËN 1444R7
PEUGEOT 1444-T0
CITROEN/PEUGEOT 1444T0
PEUGEOT 1444-T1
PEUGEOT 1444T2
PEUGEOT 1444-T3
PEUGEOT 1444-T4
CITROËN 1444 T5
CITROËN 1444T5
CITROËN 1444 T6
CITROËN 1444T6
CITROËN 1444 T7
CITROËN 1444T7
CITROËN 1444 T8
CITROËN 1444T8
CITROËN 1444 T9
CITROËN 1444T9
CITROËN 1444 VV
CITROËN 1444VV
PEUGEOT 1444-VV
CITROËN 1444 W8
CITROËN 1444W8
PEUGEOT 1445-08
GENERAL MOTORS 25062261
FORD 5022741
FORD 5022883
FORD 890X9601BA
FIAT 9463381080
FIAT 9463624580
FIAT 9463624880
CITROËN 95618786
FIAT 9569762480
FIAT 9569762680
CITROËN 96010991
FIAT 9601099180
CITROËN 9601999180
FIAT 9620823680
FIAT 9626759680
LANCIA 9626759680
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) motor pe benzina 2001 2004 85 115 benzina
2 CITROËN C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) motor pe benzina 2001 2004 100 136 benzina
3 CITROËN C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB) motor pe benzina 2001 2004 103 140 benzina
4 CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi motor diesel 2001 2004 79 107 motor diesel
5 CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHYB) motor diesel 2001 2004 66 90 motor diesel
6 CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) motor diesel 2001 2004 80 109 motor diesel
7 CITROËN C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) motor diesel 2001 2004 98 133 motor diesel
8 CITROËN C5 I (DC_) 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF) motor pe benzina 2001 2004 152 207 benzina
9 CITROËN C5 I Estate (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) motor pe benzina 2001 2004 85 115 benzina
10 CITROËN C5 I Estate (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) motor pe benzina 2001 2004 100 136 benzina
11 CITROËN C5 I Estate (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB) motor pe benzina 2001 2004 103 140 benzina
12 CITROËN C5 I Estate (DE_) 2.0 HDi motor diesel 2001 2004 80 109 motor diesel
13 CITROËN C5 I Estate (DE_) 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) motor diesel 2001 2004 79 107 motor diesel
14 CITROËN C5 I Estate (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) motor diesel 2001 2004 66 90 motor diesel
15 CITROËN C5 I Estate (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) motor diesel 2001 2004 98 133 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate