DRI Etrier frana

  • Producator: DRI
  • Cod piesa: 4183200
  • Disponibilitate: In stoc
  • 501 Lei cu TVA

Partea de montare Axa spate stanga
Restrictiile producatorului LUC
Tip etrier frâna etrier (1 piston)
Diametru piston [mm] 41
Grosime disc frâna [mm] 12
Tip disc frâna plin
Partea de montare in spatele puntii
Producator Cod OEM
OPEL 4414623
OPEL 4418034
RENAULT 7701056166
RENAULT 7711135704
OPEL 93192386
VAUXHALL 93192386
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
2 OPEL VIVARO caroserie 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 103 140 motor diesel
3 OPEL VIVARO caroserie 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 66 90 motor diesel
4 OPEL VIVARO caroserie 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 85 116 motor diesel
5 OPEL VIVARO caroserie 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 88 120 motor diesel
6 OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DI motor diesel 2001 2016 60 80 motor diesel
7 OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 74 101 motor diesel
8 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 16V motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
9 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 DTI motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
10 OPEL VIVARO Combi 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 85 116 motor diesel
11 OPEL VIVARO Combi 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 66 90 motor diesel
12 OPEL VIVARO Combi 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 88 120 motor diesel
13 OPEL VIVARO Combi 1.6 CDTI motor diesel 2014 2016 103 140 motor diesel
14 OPEL VIVARO Combi 1.6 CDTI motor diesel 2015 2016 70 95 motor diesel
15 OPEL VIVARO Combi 1.6 CDTI motor diesel 2015 2016 92 125 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate