DRI Etrier frana

  • Producator: DRI
  • Cod piesa: 4181200
  • Disponibilitate: In stoc
  • 580 Lei cu TVA

Partea de montare Axa spate stanga
Restrictiile producatorului BOS
Tip etrier frâna etrier (1 piston)
Diametru piston [mm] 42
pentru diametru disc frana [mm] 305
Grosime disc frâna [mm] 12
Tip disc frâna plin
Partea de montare in fata osiei
Producator Cod OEM
NISSAN 4401100QAA
NISSAN 4401100QAB
OPEL 4403459
OPEL 4405539
OPEL 5542259
RENAULT 7701206754
RENAULT 7701208036
OPEL 9111459
OPEL 9121372
OPEL 93173311
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 100 motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
2 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
3 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 120 motor diesel 2002 2016 84 115 motor diesel
4 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
5 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 140 motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
6 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
7 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
8 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCI 90 motor diesel 2002 2016 66 90 motor diesel
9 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 100 motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
10 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
11 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 motor diesel 2002 2016 84 115 motor diesel
12 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
13 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 140 motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
14 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
15 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate