DRI Etrier frana

  • Producator: DRI
  • Cod piesa: 4172100
  • Disponibilitate: In stoc
  • 506 Lei cu TVA

Partea de montare Axa spate stanga
Restrictiile producatorului ATE
Tip etrier frâna etrier (1 piston)
Diametru piston [mm] 38
pentru diametru disc frana [mm] 280
Grosime disc frâna [mm] 11
Tip disc frâna plin
pentru diametru disc frana [mm] 301
pentru diametru disc frana [mm] 265
Partea de montare in spatele puntii
Producator Cod OEM
FORD 1223706
FORD 1324305
FORD 1365653
VOLVO 36000902
VOLVO 8602911
VOLVO 8603735
MAZDA BPYK-26-71X
MAZDA BPYK-26-71XA
MAZDA BPYK2671XB
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD C-MAX (DM2) 1.6 motor pe benzina 2007 2010 74 100 benzina
2 FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi motor diesel 2007 2010 74 101 motor diesel
3 FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi motor diesel 2007 2010 66 90 motor diesel
4 FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi motor diesel 2007 2010 80 109 motor diesel
5 FORD C-MAX (DM2) 1.8 motor pe benzina 2007 2010 90 122 benzina
6 FORD C-MAX (DM2) 1.8 motor pe benzina 2007 2010 92 125 benzina
7 FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel motor pe benzina 2007 2010 92 125 Benzina/Etanol
8 FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi motor diesel 2007 2010 85 115 motor diesel
9 FORD C-MAX (DM2) 2.0 motor pe benzina 2007 2010 107 145 benzina
10 FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG motor pe benzina 2009 2010 107 145 Benzina/Gaz metan (GNC)
11 FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG motor pe benzina 2008 2010 107 145 Benzina/Autogaz (GPL)
12 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi motor diesel 2007 2010 98 133 motor diesel
13 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi motor diesel 2007 2010 100 136 motor diesel
14 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi motor diesel 2008 2010 81 110 motor diesel
15 FORD FOCUS C-MAX 1.6 motor pe benzina 2003 2007 74 100 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate