DRI Etrier frana

  • Producator: DRI
  • Cod piesa: 3195110
  • Disponibilitate: In stoc
  • 634 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata stanga
Restrictiile producatorului BRE
Tip etrier frâna etrier (2 pistoane)
Diametru 1/Diametru 2 [mm] 46/52
pentru grosime disc frana [mm] 24
pentru diametru disc frana [mm] 300
pt.vehicule cu sarc.totala admisa (t) 3500
Partea de montare in fata osiei
Producator Cod OEM
PEUGEOT 4401K0
FIAT 71769992
FIAT 71793168
FIAT 71793169
FIAT 71793170
FIAT 735322960
FIAT 77364051
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN RELAY bus 2.2 HDi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
2 CITROËN RELAY bus 2.2 HDi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
3 CITROËN RELAY bus 3.0 HDi 155 motor diesel 2010 2016 115 157 motor diesel
4 CITROËN RELAY bus 3.0 HDi 160 motor diesel 2006 2016 116 157 motor diesel
5 CITROËN RELAY platou / sasiu 2.2 HDi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
6 CITROËN RELAY platou / sasiu 2.2 HDi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
7 CITROËN RELAY platou / sasiu 3.0 HDi 145 motor diesel 2010 2016 107 146 motor diesel
8 CITROËN RELAY platou / sasiu 3.0 HDi 160 motor diesel 2006 2016 116 157 motor diesel
9 CITROËN RELAY Van 2.2 HDi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
10 CITROËN RELAY Van 2.2 HDi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
11 CITROËN RELAY Van 3.0 HDi 145 motor diesel 2010 2016 107 146 motor diesel
12 CITROËN RELAY Van 3.0 HDi 155 motor diesel 2010 2016 115 156 motor diesel
13 CITROËN RELAY Van 3.0 HDi 160 motor diesel 2006 2016 116 157 motor diesel
14 FIAT DUCATO bus (250, 290) 100 Multijet 2,2 D motor diesel 2006 2016 74 100 motor diesel
15 FIAT DUCATO bus (250, 290) 120 Multijet 2,3 D motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate