DRI Etrier frana

  • Producator: DRI
  • Cod piesa: 3108110
  • Disponibilitate: In stoc
  • 440 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata stanga
Restrictiile producatorului ATE
Tip etrier frâna etrier (1 piston)
Diametru piston [mm] 54
Grosime disc frâna [mm] 20
Tip disc frâna ventilat
Partea de montare in fata osiei
Producator Cod OEM
FIAT 46468090
FIAT 7079192
FIAT 7079757
FIAT 7082145
FIAT 720170000
FIAT 735283425
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT ALBEA (178_) 1.2 motor pe benzina 2001 2009 44 60 benzina
2 FIAT ALBEA (178_) 1.2 motor pe benzina 2001 2009 59 80 benzina
3 FIAT ALBEA (178_) 1.6 motor pe benzina 2000 2009 76 103 benzina
4 FIAT ALBEA (178_) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2009 78 106 benzina
5 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.2 (223ZXA1A) motor pe benzina 2001 2016 48 65 benzina
6 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V motor diesel 2004 2006 51 70 motor diesel
7 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 16V (223ZXD1A) motor pe benzina 2001 2016 76 103 benzina
8 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 Natural Power motor pe benzina 2002 2016 76 103 Benzina/Gaz metan (GNC)
9 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 D (223ZXB1A) motor diesel 2001 2016 46 63 motor diesel
10 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD motor diesel 2003 2016 77 105 motor diesel
11 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) motor diesel 2001 2016 74 100 motor diesel
12 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.2 (223AXA1A) motor pe benzina 2001 2016 48 65 benzina
13 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.6 16V (223AXD1A) motor pe benzina 2001 2016 76 103 benzina
14 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.6 Natural Power motor pe benzina 2002 2016 76 103 Benzina/Gaz metan (GNC)
15 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.9 D (223AXB1A) motor diesel 2001 2016 46 63 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate