SPIDAN Caseta directie 52379

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 52379
  • Disponibilitate: In stoc
  • 617 Lei cu TVA

Mod de operare manual
Mod de operare electric
Echipament vehicul pentru autovehicule cu servodirectie asistata electric
Echipament vehicul pentru autovehicule fara servodirectie asistata electric
Articol extins/Informatii de extindere fara motor electric
Dimensiune filet bieleta M12x1.5
Atentie la informatii de service
Producator Cod OEM
OPEL 13152254
OPEL 13159986
OPEL 13272667
OPEL 24424834
OPEL 24424836
OPEL 26089053
OPEL 26089055
OPEL 5900209
OPEL 5900211
OPEL 5900247
OPEL 5900256
OPEL 5900258
OPEL 5900261
OPEL 5900314
OPEL 900015
OPEL 900017
OPEL 93184602
OPEL 93184694
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.3 CDTI 16V motor diesel 2005 2016 51 69 motor diesel
2 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.3 CDTI 16V motor diesel 2005 2016 55 75 motor diesel
3 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.4 16V motor pe benzina 2005 2016 66 90 benzina
4 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.6 motor pe benzina 2001 2016 64 87 benzina
5 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.6 CNG 16V motor pe benzina 2005 2016 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)
6 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.6 CNG 16V motor pe benzina 2006 2016 69 94 Benzina/Gaz metan (GNC)
7 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.7 CDTI 16V motor diesel 2004 2016 74 101 motor diesel
8 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.7 DI 16V motor diesel 2001 2016 48 65 motor diesel
9 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.7 DTI 16V motor diesel 2001 2016 55 75 motor diesel
10 OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V motor diesel 2004 2016 51 69 motor diesel
11 OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V motor diesel 2005 2016 55 75 motor diesel
12 OPEL COMBO Tour 1.4 motor pe benzina 2004 2016 66 90 benzina
13 OPEL COMBO Tour 1.6 motor pe benzina 2001 2016 64 87 benzina
14 OPEL COMBO Tour 1.6 CNG motor pe benzina 2005 2016 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)
15 OPEL COMBO Tour 1.6 CNG motor pe benzina 2006 2016 69 94 Benzina/Gaz metan (GNC)
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate