SPIDAN Caseta directie 52345

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 52345
  • Disponibilitate: In stoc
  • 2187 Lei cu TVA

Mod de operare hidraulic
Atentie la informatii de service
Producator Cod OEM
GENERAL MOTORS 4416188
GENERAL MOTORS 4417849
RENAULT 6900000221
RENAULT 6900001129
RENAULT 7700313010
RENAULT 8200622265
RENAULT 8200875895
RENAULT 8200875897
GENERAL MOTORS 91 165 327
GENERAL MOTORS 93862069
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.0 motor pe benzina 2003 2016 88 120 benzina
2 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 100 motor diesel 2002 2016 74 100 motor diesel
3 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 115 motor diesel 2008 2016 84 114 motor diesel
4 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 120 motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
5 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
6 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
7 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
8 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 90 motor diesel 2006 2016 66 90 motor diesel
9 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) 2.0 motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
10 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 100 motor diesel 2001 2016 74 101 motor diesel
11 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 115 motor diesel 2008 2016 84 114 motor diesel
12 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 120 motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
13 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
14 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
15 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 80 motor diesel 2001 2016 60 80 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate