SPIDAN Caseta directie 52302

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 52302
  • Disponibilitate: In stoc
  • 1831 Lei cu TVA

Mod de operare hidraulic
Atentie la informatii de service
Producator Cod OEM
OPEL 4501258
OPEL 4502442
RENAULT 49001196R
NISSAN 49200-00Q1M
RENAULT 6900001729
RENAULT 7701352644
RENAULT 7701352645
RENAULT 8200295223
RENAULT 8200693573
RENAULT 8200693574
RENAULT 8200893573
RENAULT 8200895223
RENAULT 8200895225
GENERAL MOTORS 9198697
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 100 motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
2 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
3 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 120 motor diesel 2002 2016 84 115 motor diesel
4 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
5 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 140 motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
6 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
7 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
8 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCI 90 motor diesel 2002 2016 66 90 motor diesel
9 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 100 motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
10 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
11 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 motor diesel 2002 2016 84 115 motor diesel
12 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
13 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 140 motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
14 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
15 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate