SPIDAN Burduf cauciuc, Directie 83875

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 83875
  • Disponibilitate: In stoc
  • 39 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 208
Material Thermoplast
Articol completare/Info suplimentar 2 pentru imbinare cablu inox
Diametru interior 1 [mm] 15
Diametru interior 2 [mm] 48
Producator Cod OEM
FORD 1655456
FORD 1660158
FORD 1662210
HYUNDAI 5652824000
HYUNDAI 5777424000
FORD 6581415
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) motor diesel 2000 2006 55 75 motor diesel
2 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) motor diesel 2000 2006 74 100 motor diesel
3 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) motor diesel 2000 2006 63 86 motor diesel
4 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) motor diesel 2002 2006 92 125 motor diesel
5 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) motor pe benzina 2000 2006 107 146 benzina
6 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) motor diesel 2000 2006 66 90 motor diesel
7 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_) motor diesel 2000 2006 55 75 motor diesel
8 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) motor diesel 2000 2006 88 120 motor diesel
9 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi motor diesel 2004 2006 101 137 motor diesel
10 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE motor diesel 2004 2006 85 115 motor diesel
11 FORD TRANSIT bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) motor diesel 2001 2006 92 125 motor diesel
12 FORD TRANSIT platou / sasiu (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_) motor diesel 2000 2006 55 75 motor diesel
13 FORD TRANSIT platou / sasiu (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_) motor diesel 2000 2006 74 100 motor diesel
14 FORD TRANSIT platou / sasiu (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_) motor diesel 2000 2006 63 86 motor diesel
15 FORD TRANSIT platou / sasiu (FM_ _, FN_ _) 2.0 TDCi (F_E_, F_F_) motor diesel 2002 2006 92 125 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate