LUCAS DIESEL Bujie incandescenta

  • Producator: LUCAS DIESEL
  • Cod piesa: LP033
  • Disponibilitate: In stoc
  • 27 Lei cu TVA

Tensiune [V] 11
Lungime 1 [mm] 71
Lungime 2 [mm] 24,5
Dimensiune filet M12x1.25
Deschidere cheie 12
Producator Cod OEM
SUZUKI 00000A01289
MERCEDES-BENZ 0001597701
VAG 0003940685
MERCEDES-BENZ 0011592201
MERCEDES-BENZ 0011593501
FIAT 07029585
MERCEDES-BENZ 11592201
MERCEDES-BENZ 11593501
BMW 12121286059
BMW 12121286161
OPEL 1214304
OPEL 1214305
OPEL 1214306
OPEL 1214307
OPEL 1214317
OPEL 1214319
OPEL 1214324
BMW 12231288245
BMW 12239061353
SUZUKI 1532086CB0
FORD 1587444
MERCEDES-BENZ 1597701
MERCEDES-BENZ 1599001
VAG 3940685
FIAT 4393814
FIAT 4474413
FIAT 4714294
FIAT 4729585
FIAT 4754011
FIAT 4774412
FIAT 4774413
FIAT 4781356
FIAT 4849406
RENAULT 5001001587
FORD 5023372
FIAT 5493206
FIAT 5950464
FIAT 5951861
FIAT 5951879
FIAT 5951882
CITROËN 596139
PEUGEOT 596140
PEUGEOT 596153
PEUGEOT 596154
PEUGEOT 596157
PEUGEOT 596158
CITROËN 5962008
CITROËN 59621T
CITROËN 59621Y
PEUGEOT 59623H
CITROËN 59623J
CITROËN 596258
PEUGEOT 596274
CITROËN 5962J2
CITROËN 5962J4
CITROËN 5962K5
PEUGEOT 5962R8
CITROËN 5962T1
CITROËN 5962W8
CITROËN 5962X1
FIAT 5973752
ALFA ROMEO 60596245
FORD 6063505
LANCIA 60812292
CITROËN 6154593
FORD 7072673
RENAULT 7700662199
RENAULT 7700673874
RENAULT 7700701130
RENAULT 7700704185
RENAULT 7700715768
RENAULT 7700733076
RENAULT 7700734956
RENAULT 7700741144
RENAULT 7700855865
RENAULT 7700856238
RENAULT 7701029762
RENAULT 7701035956
RENAULT 7701039387
RENAULT 7701349475
RENAULT 7701349943
RENAULT 7701414072
RENAULT 7701414076
RENAULT 7701414086
RENAULT 7701414108
RENAULT 7701414123
RENAULT 7701414162
ALFA ROMEO 773592
FIAT 7735920
FIAT 77359200
FORD 785F6M090BA
FORD 785F6M090CB
FORD 786B6M090CA
FORD 78GB6M090CA
CITROËN 7932564528
PEUGEOT 7932567718
VOLVO 829857
FORD 83BB6M090A1A
FORD 83BB6M090A2A
VOLVO 840643
FORD 84BB6M090AA
RENAULT 8671004018
OPEL 88900725
OPEL 88900728
OPEL 88900730
OPEL 88900733
OPEL 88900734
OPEL 88900738
OPEL 88900740
OPEL 88900742
FORD 88BB6M090AA
VAUXHALL 90033357
OPEL 90051950
OPEL 90093867
OPEL 90093897
OPEL 90166155
CHEVROLET 90210824
OPEL 90510924
OPEL 90540864
FORD 910X6M090AA
FORD 910X6M090BA
TALBOT 9150771580
CITROËN 9150771880
TALBOT 9150771980
PEUGEOT 9150860280
PEUGEOT 9150861080
PEUGEOT 9152184980
CITROËN 9152191880
CITROËN 91536646
PEUGEOT 9153664680
FORD 93BB6M090A2A
FORD 94DD6M090AA
CITROËN 95493206
CITROËN 95534788
PEUGEOT 9553478880
CITROËN 96104689
CITROËN 96141678
FIAT 9616572480
FIAT 9633214380
FIAT 98462490
ALFA ROMEO A773592
ROVER ADU9830
ROVER ERC8450
FORD EZD30
FIAT F2VB
FIAT F4VB
FIAT FU4A
CITROËN MKD00066
CITROËN MKP00064
CITROËN MKP00069
CHRYSLER T0701130
FORD V94DD6M090AA
FORD V94DX6M090AA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 BMW 3 (E30) 324 d motor diesel 1985 1991 63 86 motor diesel
2 BMW 5 (E28) 524 d motor diesel 1986 1987 63 86 motor diesel
3 BMW 5 (E28) 524 td motor diesel 1983 1987 85 115 motor diesel
4 CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD motor diesel 1992 1995 87 118 motor diesel
5 CHRYSLER VOYAGER Mk II (GS) 2.5 TD motor diesel 1995 2001 85 116 motor diesel
6 CITROËN XANTIA (X1) 1.9 D motor diesel 1994 1998 50 68 motor diesel
7 CITROËN XANTIA (X1) 1.9 D motor diesel 1994 1998 51 69 motor diesel
8 CITROËN XM (Y3) 2.1 D 12V motor diesel 1989 1994 60 82 motor diesel
9 CITROËN XM Estate (Y3) 2.1 D 12V motor diesel 1991 1994 60 82 motor diesel
10 CITROËN XM Estate (Y4) 2.1 D12 motor diesel 1994 1996 60 82 motor diesel
11 CITROËN ZX (N2) 1.8 D motor diesel 1993 1997 44 60 motor diesel
12 CITROËN ZX (N2) 1.9 D motor diesel 1991 1997 47 64 motor diesel
13 CITROËN ZX (N2) 1.9 D motor diesel 1993 1997 50 68 motor diesel
14 CITROËN ZX Estate (N2) 1.8 D motor diesel 1993 1997 44 60 motor diesel
15 CITROËN ZX Estate (N2) 1.9 D motor diesel 1993 1997 47 64 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate