LUCAS DIESEL Bujie incandescenta

  • Producator: LUCAS DIESEL
  • Cod piesa: LP029
  • Disponibilitate: In stoc
  • 39 Lei cu TVA

Tensiune [V] 11
Lungime 1 [mm] 87
Lungime 2 [mm] 24
Dimensiune filet M10x1.25
Deschidere cheie 12
Producator Cod OEM
OPEL 1214311
OPEL 1214312
OPEL 88900743
ISUZU 8943197001
ISUZU 8943197002
VAUXHALL 94319700
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ISUZU GEMINI (JT) 1.5 D motor diesel 1988 1990 37 50 motor diesel
2 ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 D motor diesel 1988 1989 37 50 motor diesel
3 ISUZU TROOPER autoturism de teren, deschis (UBS) 2.2 TD (UBS52) motor diesel 1984 1991 53 72 motor diesel
4 OPEL CORSA A caroserie 1.5 D motor diesel 1987 1989 37 50 motor diesel
5 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.5 D motor diesel 1987 1993 37 50 motor diesel
6 OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.5 D motor diesel 1987 1992 37 50 motor diesel
7 OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.7 TD motor diesel 1990 1995 60 82 motor diesel
8 OPEL VECTRA A hatchback (88_, 89_) 1.7 TD motor diesel 1990 1995 60 82 motor diesel
9 VAUXHALL NOVAVAN 1.5 D motor diesel 1991 1994 37 50 motor diesel
10 SSANGYONG KORANDO (K4) 2.2 D motor diesel 1988 1996 50 68 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate