METZGER Bucsa, Bara stabilizatoare 52038508

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 52038508
  • Disponibilitate: In stoc
  • 7 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Partea de montare Axa fata stanga
Diametru interior [mm] 16
Producator Cod OEM
FORD 1145272
FORD 1E0034156
MAZDA 1E00-34-156
MAZDA 1E0034156A
FORD 6185809
FORD 6543416
FORD 71023292
FORD 7102392
MAZDA 7102392
RENAULT 8200024373
FORD 89FB5474BA
FORD 89FB5484BA
FORD 94AB5484AA
FORD 94AB5484AB
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD COURIER caroserie (F3L, F5L) 1.3 motor pe benzina 1991 1996 44 60 benzina
2 FORD COURIER caroserie (F3L, F5L) 1.8 D motor diesel 1991 1996 44 60 motor diesel
3 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.3 motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
4 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.4 i motor pe benzina 1996 1999 66 90 benzina
5 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.8 D motor diesel 1996 2002 44 60 motor diesel
6 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.8 DI motor diesel 2000 2003 55 75 motor diesel
7 FORD ESCORT '91 Courrier (AVL) 1.3 motor pe benzina 1990 1994 46 63 benzina
8 FORD ESCORT '91 Courrier (AVL) 1.4 motor pe benzina 1990 1994 52 71 benzina
9 FORD ESCORT '91 Courrier (AVL) 1.8 D motor diesel 1990 1994 44 60 motor diesel
10 FORD ESCORT '95 caroserie (AVL) 1.4 motor pe benzina 1995 2016 54 73 benzina
11 FORD ESCORT '95 caroserie (AVL) 1.8 D motor diesel 1995 2016 44 60 motor diesel
12 FORD ESCORT '95 caroserie (AVL) 1.8 Turbo D motor diesel 1995 2001 51 70 motor diesel
13 FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2000 66 90 benzina
14 FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V motor pe benzina 1999 2000 66 90 benzina
15 FORD ESCORT Mk V (GAL) 1.3 motor pe benzina 1990 1992 44 60 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate