COMLINE Brat, Suspensie roata

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CCA1085
  • Disponibilitate: In stoc
  • 339 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata stanga
Material tabla de otel
Articol completare/Info suplimentar 2 cu articulatie de sarcina/ghidare
Articol completare/Info suplimentar 2 cu lagar
Producator Cod OEM
FORD 1146131
FORD 1207448
FORD 1208512
FORD 1211757
FORD 1212808
FORD 1214912
FORD 1436095
FORD 1436170
FORD 1706971
FORD 2N11-3051-AE
FORD 2N113051AE
FORD 2N11-3051-AF
FORD 2N113051AF
FORD 2N11-3051-AG
FORD 2N113051AG
FORD 2N113051AH
FORD 2S61-3051-AD
FORD 2S613051AD
FORD 2S613051AH
FORD 2S61-3051-AJ
FORD 2S613051AJ
FORD 2S61-3051-DA
FORD 2S613051DA
MAZDA DD32-34-350
MAZDA DD3234350A
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.3 motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
2 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.8 D motor diesel 1996 2002 44 60 motor diesel
3 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.8 DI motor diesel 2000 2003 55 75 motor diesel
4 FORD COURIER caroserie (JV_) D 1.8 motor diesel 1998 2002 44 60 motor diesel
5 FORD COURIER caroserie (JV_) TD 1.8 motor diesel 2000 2003 55 75 motor diesel
6 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V motor pe benzina 2002 2008 55 75 benzina
7 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V motor pe benzina 2003 2008 51 70 benzina
8 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 motor pe benzina 2001 2008 44 60 benzina
9 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 motor pe benzina 2001 2008 51 69 benzina
10 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V motor pe benzina 2001 2008 59 80 benzina
11 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi motor diesel 2001 2008 50 68 motor diesel
12 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V motor pe benzina 2001 2008 74 100 benzina
13 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi motor diesel 2004 2008 66 90 motor diesel
14 FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 motor pe benzina 2005 2008 110 150 benzina
15 FORD FIESTA V Van 1.3 motor pe benzina 2003 2005 51 69 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate