METZGER Brat stergator, Parbriz 2190201

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2190201
  • Disponibilitate: In stoc
  • 95 Lei cu TVA

Partea de montare spate
Articol completare/Info suplimentar 2 cu lama stergator integrata
Articol completare/Info suplimentar 2 cu capac
Producator Cod OEM
OPEL 1272340
OPEL 1273091
OPEL 1273423
OPEL 13240592
OPEL 13240594
OPEL 55703095
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL INSIGNIA combi 1.4 motor pe benzina 2011 2016 103 140 benzina
2 OPEL INSIGNIA combi 1.4 LPG motor pe benzina 2012 2016 103 140 Benzina/Autogaz (GPL)
3 OPEL INSIGNIA combi 1.6 motor pe benzina 2008 2016 85 116 benzina
4 OPEL INSIGNIA combi 1.6 SIDI motor pe benzina 2013 2016 125 170 benzina
5 OPEL INSIGNIA combi 1.6 Turbo motor pe benzina 2009 2016 132 180 benzina
6 OPEL INSIGNIA combi 1.8 motor pe benzina 2008 2016 103 140 benzina
7 OPEL INSIGNIA combi 2.0 Biturbo CDTI motor diesel 2008 2016 140 190 motor diesel
8 OPEL INSIGNIA combi 2.0 Biturbo CDTI motor diesel 2012 2016 143 195 motor diesel
9 OPEL INSIGNIA combi 2.0 Biturbo CDTI 4x4 motor diesel 2008 2016 140 190 motor diesel
10 OPEL INSIGNIA combi 2.0 Biturbo CDTI 4x4 motor diesel 2012 2016 143 195 motor diesel
11 OPEL INSIGNIA combi 2.0 CDTI motor diesel 2008 2016 81 110 motor diesel
12 OPEL INSIGNIA combi 2.0 CDTI motor diesel 2008 2016 96 131 motor diesel
13 OPEL INSIGNIA combi 2.0 CDTI motor diesel 2008 2016 118 160 motor diesel
14 OPEL INSIGNIA combi 2.0 CDTI motor diesel 2012 2016 88 120 motor diesel
15 OPEL INSIGNIA combi 2.0 CDTI motor diesel 2013 2016 120 163 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate