METZGER Articulatie axiala, Cap de bara 51017618

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 51017618
  • Disponibilitate: In stoc
  • 59 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Partea de montare Axa fata stanga
Dimensiune filet M14x1,5
Lungime totala [mm] 245
Producator Cod OEM
RENAULT 600002280
RENAULT 6000022800
RENAULT 6000022807
RENAULT 7701467271
RENAULT 7701467272
RENAULT 7701469777
RENAULT 7701469777SK
RENAULT 7701469778SK
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) motor pe benzina 1990 1998 43 58 benzina
2 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R) motor pe benzina 1991 1996 40 54 benzina
3 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) motor pe benzina 1991 1998 58 79 benzina
4 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J) motor pe benzina 1991 1998 55 75 benzina
5 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578) motor pe benzina 1994 1998 66 90 benzina
6 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) motor pe benzina 1991 1998 65 88 benzina
7 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) motor pe benzina 1993 1995 80 109 benzina
8 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) motor diesel 1991 1998 47 64 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate