SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 24296

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 24296
  • Disponibilitate: In stoc
  • 70 Lei cu TVA

Partea de montare spre roata
Diametru interior 1 [mm] 24,5
Diametru interior 2 [mm] 81,6
Înaltime [mm] 120,25
Material Thermoplast
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 651 070 31 87
MERCEDES-BENZ A 651 070 31 87
OPEL 13291748
OPEL 1603406
FIAT 46308323
FIAT 46308556
OPEL 93190188
VAUXHALL 93190188
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2008 2016 66 90 motor diesel
2 FIAT FIORINO caroserie inchisa/combi (225) 1.3 D Multijet motor diesel 2007 2016 55 75 motor diesel
3 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 55 75 motor diesel
4 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 66 90 motor diesel
5 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2008 2016 51 69 motor diesel
6 FIAT IDEA (350_) 1.3 JTD motor diesel 2004 2016 51 70 motor diesel
7 FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2008 2012 51 69 motor diesel
8 FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2009 2012 55 75 motor diesel
9 FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2009 2012 70 95 motor diesel
10 FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2009 2012 66 90 motor diesel
11 FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet motor diesel 2008 2016 55 75 motor diesel
12 LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet motor diesel 2004 2012 51 70 motor diesel
13 LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet motor diesel 2006 2011 55 75 motor diesel
14 LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD motor diesel 2003 2011 51 70 motor diesel
15 OPEL CORSA D 1.3 CDTI motor diesel 2006 2016 55 75 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate