SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 24291

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 24291
  • Disponibilitate: In stoc
  • 69 Lei cu TVA

Partea de montare spre cutia de viteze
Diametru interior 1 [mm] 27,55
Diametru interior 2 [mm] 95,5
Înaltime [mm] 96,2
Material cauciuc
Tip articulatie Articulatie tripodica
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 646 070 04 87
MERCEDES-BENZ A 646 070 04 87
FIAT 1349786080
FIAT 1349789080
CITROËN 1607741380
PEUGEOT 1607741380
CITROËN 3287C3
PEUGEOT 3287C3
RENAULT 3442070R
OPEL 4431482
FIAT 46308386
FIAT 46308489
RENAULT 7701209260
OPEL 93161760
VAUXHALL 93161760
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN RELAY bus 2.2 HDi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
2 CITROËN RELAY bus 2.2 HDi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
3 CITROËN RELAY platou / sasiu 2.2 HDi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
4 CITROËN RELAY platou / sasiu 2.2 HDi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
5 CITROËN RELAY Van 2.2 HDi 100 motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
6 CITROËN RELAY Van 2.2 HDi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
7 FIAT DUCATO bus (250, 290) 100 Multijet 2,2 D motor diesel 2006 2016 74 100 motor diesel
8 FIAT DUCATO bus (250, 290) 120 Multijet 2,3 D motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
9 FIAT DUCATO caroserie (250, 290) 100 Multijet 2,2 D motor diesel 2006 2016 74 100 motor diesel
10 FIAT DUCATO caroserie (250, 290) 120 Multijet 2,3 D motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
11 FIAT DUCATO platou / sasiu (250, 290) 100 Multijet 2,2 D motor diesel 2006 2016 74 100 motor diesel
12 FIAT DUCATO platou / sasiu (250, 290) 120 Multijet 2,3 D motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
13 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 74 101 motor diesel
14 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 107 146 motor diesel
15 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 3.0 DTI motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate