SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 23244

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 23244
  • Disponibilitate: In stoc
  • 61 Lei cu TVA

Partea de montare spre cutia de viteze
Diametru interior 1 [mm] 40
Diametru interior 2 [mm] 74
Înaltime [mm] 92
Material cauciuc
Articol completare/Info suplimentar 2 fara lagar
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 000 156 54 10
MERCEDES-BENZ 000 156 57 10
MERCEDES-BENZ A 000 156 54 10
MERCEDES-BENZ A 000 156 57 10
OPEL 4410859
OPEL 4501255
RENAULT 7700103943
RENAULT 7701207652
OPEL 9161555
OPEL 93160604
VAUXHALL 93160604
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
2 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.5 DTI motor diesel 2001 2016 84 115 motor diesel
3 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.5 DTI motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
4 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 CDTI motor diesel 2003 2016 107 146 motor diesel
5 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 CDTI motor diesel 2003 2016 88 120 motor diesel
6 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 DTi motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
7 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 107 146 motor diesel
8 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
9 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 DTI motor diesel 2001 2016 84 115 motor diesel
10 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.8 DTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
11 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 107 146 motor diesel
12 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
13 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.5 DTi motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
14 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.8 DTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
15 OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DI motor diesel 2001 2016 60 80 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate