SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 22298

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 22298
  • Disponibilitate: In stoc
  • 87 Lei cu TVA

Partea de montare spre cutia de viteze
Diametru interior 1 [mm] 25,5
Diametru interior 2 [mm] 89
Înaltime [mm] 101
Material cauciuc
Tip articulatie Articulatie tripodica
Dimensiune filet M22x1.5
Producator Cod OEM
FORD 1355184
FORD 1355185
FORD 1355186
FORD 1355189
FORD 1363788
FORD 1363789
FORD 1447561
FORD 1447564
FORD 1447565
FORD 1447566
FORD 1S714A084CC
FORD 1S714A084CD
FORD 1S714A084CE
FORD 1S714A084FB
FORD 1S714A084FC
FORD 1S714A084FD
FORD 1S7W3L537BB
FORD 233790001
FORD 2S714A084AC
FORD 2S714A084BB
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 66 90 motor diesel
2 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 85 115 motor diesel
3 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 114 155 motor diesel
4 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 110 150 motor diesel
5 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.5 V6 24V motor pe benzina 2000 2007 125 170 benzina
6 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 3.0 V6 24V motor pe benzina 2004 2007 150 204 benzina
7 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 66 90 motor diesel
8 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 85 115 motor diesel
9 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 110 150 motor diesel
10 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 114 155 motor diesel
11 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.5 V6 24V motor pe benzina 2000 2007 125 170 benzina
12 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 3.0 V6 24V motor pe benzina 2004 2007 150 204 benzina
13 FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 66 90 motor diesel
14 FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi motor diesel 2000 2007 85 115 motor diesel
15 FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.2 TDCi motor diesel 2004 2007 114 155 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate