SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 22296

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 22296
  • Disponibilitate: In stoc
  • 99 Lei cu TVA

Partea de montare spre cutia de viteze
Diametru interior 1 [mm] 28
Diametru interior 2 [mm] 82
Înaltime [mm] 102
Material cauciuc
Tip articulatie Articulatie tripodica
Dimensiune filet M22x1.5
Producator Cod OEM
FORD 1355183
FORD 1355190
FORD 1355191
FORD 1361247
FORD 1447560
FORD 1447562
FORD 1447563
FORD 1S714A084BC
FORD 1S714A084DB
FORD 1S714A084EB
FORD 1S7W3L537AB
FORD 233810001
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2007 81 110 benzina
2 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2007 92 125 benzina
3 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 1.8 SCi motor pe benzina 2003 2007 96 130 benzina
4 FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V motor pe benzina 2000 2007 107 146 benzina
5 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2007 81 110 benzina
6 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2007 92 125 benzina
7 FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V motor pe benzina 2000 2007 107 146 benzina
8 FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2007 81 110 benzina
9 FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2007 92 125 benzina
10 FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 16V motor pe benzina 2000 2007 107 146 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate