SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 22284

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 22284
  • Disponibilitate: In stoc
  • 35 Lei cu TVA

Partea de montare spre cutia de viteze
Diametru interior 1 [mm] 24
Diametru interior 2 [mm] 72
Înaltime [mm] 103,5
Material cauciuc
Producator Cod OEM
VOLVO 30858354
VOLVO 30899074
OPEL 4403963
OPEL 4403971
RENAULT 7701466349
RENAULT 7701470299
RENAULT 7701472212
OPEL 9110659
OPEL 9111971
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 2.0 (JE0A) motor pe benzina 1996 2000 84 114 benzina
2 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 2.2 D motor diesel 1997 2000 84 114 motor diesel
3 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 3.0 (JE0D) motor pe benzina 1996 1998 123 167 benzina
4 RENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D motor diesel 1995 1997 40 54 motor diesel
5 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) motor pe benzina 1997 2016 43 58 benzina
6 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) motor pe benzina 2001 2016 55 75 benzina
7 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) motor pe benzina 1997 2016 55 75 benzina
8 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V motor pe benzina 2001 2016 70 95 benzina
9 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) motor diesel 2000 2016 59 80 motor diesel
10 RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) motor diesel 1997 2016 40 54 motor diesel
11 RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) motor diesel 1997 2016 47 64 motor diesel
12 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) motor pe benzina 1997 2016 43 58 benzina
13 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.2 (FC1A) motor pe benzina 1998 2001 44 60 benzina
14 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.2 16V (FC05) motor pe benzina 2001 2016 55 75 benzina
15 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.2 BiFuel motor pe benzina 1998 2001 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate