SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 21139

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21139
  • Disponibilitate: In stoc
  • 87 Lei cu TVA

Diametru interior 1 [mm] 22
Diametru interior 2 [mm] 77
Înaltime [mm] 89
Material Thermoplast
Dimensiune filet M22x1.5
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 46447510
ALFA ROMEO 46760863
ALFA ROMEO 46760865
ALFA ROMEO 46762182
ALFA ROMEO 46764207
ALFA ROMEO 46786048
AUDI 06A 906 262 AG
AUDI 077 906 265 J
CADILLAC 24402859
CHRYSLER 05099817AA
CHRYSLER 05099821AA
CHRYSLER 05269868AB
CHRYSLER 5099 817AA
CHRYSLER 5099 821AA
CHRYSLER 5269 868AB
CITROËN 1628 QY
CITROEN/PEUGEOT E 144 004
DACIA 77 00 103 504
FERRARI 180915
FORD 1035595
FORD F5MF 9F472 B1B
FORD F5MF 9F472 B2B
FORD F5MF 9F472 BA
FORD F5MF 9F472 BB
FORD F5MF 9F472 DB
FORD F5MF 9F472 DC
FORD F5MZ 9F472 DB
FORD XL3Z 9F472 BA
FORD XL3Z-9F472-AA
GMC 24402859
GMC 24402860
GMC 24403860
GMC 9120293
GMC 9182000
HONDA 36531-P1R-004
HONDA 36531-P3F-G01
LAND ROVER MHK 0000 60
MERCEDES-BENZ 000 540 60 17
MERCEDES-BENZ 001 540 05 17
MERCEDES-BENZ 001 540 07 17
MERCEDES-BENZ 001 540 37 17
MERCEDES-BENZ 001 540 38 17
MERCEDES-BENZ 001 540 46 17
MERCEDES-BENZ 001 540 47 17
MERCEDES-BENZ 001 540 50 17
MERCEDES-BENZ 001 540 51 17
MERCEDES-BENZ 001 540 60 17
MERCEDES-BENZ 001 540 70 17
MERCEDES-BENZ 001 540 71 17
MERCEDES-BENZ 001 540 73 17
MERCEDES-BENZ 001 540 74 17
MERCEDES-BENZ 001 540 75 17
MERCEDES-BENZ 001 540 76 17
MERCEDES-BENZ 001 540 80 17
MERCEDES-BENZ 001 540 85 17
MERCEDES-BENZ 001 540 87 17
MERCEDES-BENZ 001 540 92 17
MERCEDES-BENZ 15400517
MERCEDES-BENZ 15400717
MERCEDES-BENZ 15403717
MERCEDES-BENZ 15403817
MERCEDES-BENZ 15404617
MERCEDES-BENZ 15405017
MERCEDES-BENZ 15405117
MERCEDES-BENZ 15406017
MERCEDES-BENZ 15407117
MERCEDES-BENZ 15407317
MERCEDES-BENZ 15407417
MERCEDES-BENZ 15407517
MERCEDES-BENZ 15407617
MERCEDES-BENZ 15408017
MERCEDES-BENZ 15408517
MERCEDES-BENZ 15408717
MERCEDES-BENZ 15409217
MERCEDES-BENZ 5406017
MERCEDES-BENZ A 000 540 60 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 05 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 07 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 37 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 38 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 46 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 47 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 50 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 51 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 60 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 70 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 71 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 73 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 74 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 75 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 76 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 80 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 85 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 87 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 92 17
MITSUBISHI MD319788
MITSUBISHI MN158997
OPEL 24402859
OPEL 24403860
PEUGEOT 1628 QY
PEUGEOT E144004
RENAULT 77 00 107 561
SAAB 45 70 909
SAAB 45 70 917
SAAB 45 71 477
SAAB 55353148
SAAB 55353149
SATURN 09182000
SATURN 24402859
SATURN 24403860
SATURN 9182000
SEAT 021 906 262 C
SEAT 06A 906 262 AG
SEAT 06A 906 262 AS
SEAT 06A 906 262 P
SEAT 06A 906 265 N
STEYR MOTORS 001 540 50 17
VW 021 906 262 C
VW 023 906 262
VW 030 906 262 L
VW 058 906 265 B
VW 058 906 265 C
VW 058 906 265 V
VW 06A 906 262 AG
VW 06A 906 262 AH
VW 06A 906 262 AJ
VW 06A 906 262 AK
VW 06A 906 262 AL
VW 06A 906 262 AS
VW 06A 906 262 BB
VW 06A 906 262 F
VW 06A 906 262 G
VW 06A 906 262 N
VW 06A 906 262 P
VW 06A 906 262 Q
VW 06A 906 262 R
VW 06A 906 265 M
VW 06A 906 265 N
VW 06C 906 265
VW 06C 906 265 A
VW 06C 906 265 E
VW 077 906 262 B
VW 077 906 262 C
VW 077 906 262 G
VW 077 906 265 AA
VW 077 906 265 AD
VW 077 906 265 AE
VW 077 906 265 AF
VW 077 906 265 H
VW 077 906 265 J
VW 077 906 265 K
VW 077 906 265 L
VW 077 906 265 R
VW 077 906 265 T
VW 078 906 265 AA
VW 078 906 265 N
VW 078 906 265 P
VW 078 906 265 T
ALFA ROMEO 7761570
FIAT 7761570
LANCIA 7761570
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT FIORINO caroserie (146) 75 i.e. 1.6 motor pe benzina 1993 2001 55 75 benzina
2 FIAT FIORINO Pick up (146) 1.6 motor pe benzina 1994 2001 55 75 benzina
3 FIAT FIORINO Pick up (146) 1.7 D motor diesel 1993 1999 42 57 motor diesel
4 FIAT PALIO (178BX) 1.0 motor pe benzina 1996 2016 45 61 benzina
5 FIAT PALIO (178BX) 1.2 motor pe benzina 1998 2016 54 73 benzina
6 FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.2 (178DX.G1A) motor pe benzina 1996 2001 54 73 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate