SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 21136

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21136
  • Disponibilitate: In stoc
  • 106 Lei cu TVA

Diametru interior 1 [mm] 36
Diametru interior 2 [mm] 88
Înaltime [mm] 110
Material Thermoplast
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 46418568
ALFA ROMEO 46434552
ALFA ROMEO 46444284
ALFA ROMEO 46449401
ALFA ROMEO 46452598
ALFA ROMEO 464525980
ALFA ROMEO 46455518
ALFA ROMEO 46523495
ALFA ROMEO 46523497
ALFA ROMEO 60578768
ALFA ROMEO 60583122
ALFA ROMEO 605831220
ALFA ROMEO 60587697
ALFA ROMEO 60808350
ALFA ROMEO 60812802
ALFA ROMEO 60814386
ALFA ROMEO 7555129
ALFA ROMEO 7789741
ALFA ROMEO 7798350
BENTLEY UE7 387 9
BMW 11 78 1 464 492
BMW 11 78 1 714 873
CHRYSLER 04606 069
CHRYSLER 4606 069
CITROËN 16 180 000 00
CITROËN 1628 7R
CITROËN 1628 AA
CITROEN/PEUGEOT E 144 001
FERRARI 142514
FERRARI 146650
FERRARI 155010
FERRARI 161853
FIAT 46408190
FIAT 46422649
FIAT 46434552
FIAT 46452813
FIAT 59635160
FORD 1F53-9F472-BA
FORD 1F5Z-9F472-BA
FORD 6169693
FORD 87AB 9F472 AA
FORD F62Z-9F472-AA
FORD F62Z-9F472-EE
FORD F8XZ-9F472-CA
FORD XF52-9F472-HA
FORD XF52-9F472-HB
FORD XF52-9G444-CA
FORD XF5Z-9F472-GA
FORD XF5Z-9F472-HA
FORD XF5Z-9F472-HB
FORD XF5Z-9G444-CA
LANCIA 46408190
LANCIA 46422649
LANCIA 59635160
LAND ROVER MHK10004L
MAZDA KLC7-18-861
MAZDA KLC7-18-861A
MAZDA KLC7-18-861B
MAZDA KLC7-18-861B9U
MAZDA KLD8-18-861
MAZDA KLD8-18-8619U
MERCEDES-BENZ 000 540 48 17
MERCEDES-BENZ 000 540 52 17
MERCEDES-BENZ 000 540 65 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 48 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 52 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 65 17
NISSAN 22690 7B521
NISSAN 22690-4J901
NISSAN 22690-4J903
NISSAN 22690-5E410
NISSAN 22690-5E411
NISSAN 22690-6P107
NISSAN 22690-7B520
NISSAN 22690-81F02
NISSAN 22690-81F12
NISSAN 226A0 0W001
NISSAN 226A0-0L710
NISSAN 226A0-0L711
NISSAN 226A0-0L712
NISSAN 226A0-0L713
NISSAN 226A0-0W000
NISSAN 226A0-0W002
NISSAN 226A0-0W010
NISSAN 226A0-0W012
NISSAN 226A0-2Y901
NISSAN 226A0-2Y902
NISSAN 226A0-2Y904
NISSAN 226A0-3S501
NISSAN 226A0-3S502
NISSAN 226A0-3S503
NISSAN 226A0-3S506
NISSAN 226A0-3S507
NISSAN 226A0-3S508
NISSAN 226A0-3S511
NISSAN 226A0-3S512
NISSAN 226A0-3S513
NISSAN 226A0-3S560
NISSAN 226A0-3S561
NISSAN 226A0-3S570
NISSAN 226A0-3S571
NISSAN 226A0-3S575
NISSAN 226A0-3S601
NISSAN 226A0-3S602
NISSAN 226A0-3S603
NISSAN 226A0-3S606
NISSAN 226A0-3S607
NISSAN 226A0-3S608
NISSAN 226A0-3S660
NISSAN 226A0-3S661
NISSAN 226A0-3S665
NISSAN 226A0-3S666
NISSAN 226A0-4J901
NISSAN 226A0-4J903
NISSAN 226A0-4L710
NISSAN 226A0-4L711
NISSAN 226A0-4L713
NISSAN 226A0-4M210
NISSAN 226A0-4M221
NISSAN 226A0-4S000
NISSAN 226A0-4S001
NISSAN 226A0-4S010
NISSAN 226A0-4S011
NISSAN 226A0-4S100
NISSAN 226A0-4S101
NISSAN 226A0-4S102
NISSAN 226A0-4S103
NISSAN 226A0-4S110
NISSAN 226A0-4S112
NISSAN 226A0-4S113
NISSAN 226A0-4W001
NISSAN 226A0-4W005
NISSAN 226A0-4W010
NISSAN 226A0-5E410
NISSAN 226A0-5E411
NISSAN 226A0-5E412
NISSAN 226A0-5E413
NISSAN 226A0-5E460
NISSAN 226A0-5E461
NISSAN 226A0-5M010
NISSAN 226A0-5M011
NISSAN 226A0-5M012
NISSAN 226A0-5Y700
NISSAN 226A0-5Y701
NISSAN 226A0-67U01
NISSAN 226A0-67U03
NISSAN 226A0-6B701
NISSAN 226A0-6B702
NISSAN 226A0-6B703
NISSAN 226A0-6M402
NISSAN 226A0-6M406
NISSAN 226A0-6P101
NISSAN 226A0-6P103
NISSAN 226A0-6P104
NISSAN 226A0-6P107
NISSAN 226A0-6P108
NISSAN 226A0-7B013
NISSAN 226A0-7B014
NISSAN 226A0-7B503
NISSAN 226A0-7B504
NISSAN 226A0-7J100
NISSAN 226A0-7J101
NISSAN 226A0-7J400
NISSAN 226A0-7J401
NISSAN 226A0-7J402
NISSAN 226A0-81F01
NISSAN 226A0-81F02
NISSAN 226A0-81F04
NISSAN 226A0-81F11
NISSAN 226A0-81F12
NISSAN 226A0-9E800
NISSAN 226A0-9E801
NISSAN 226A04W011
NISSAN 226A1 0W002
NISSAN 226A1-18Y01
NISSAN 226A1-18Y02
NISSAN 226A1-18Y03
NISSAN 226A1-18Y05
NISSAN 226A1-4L711
NISSAN 226A1-4L712
NISSAN 226A1-4L715
NISSAN 226A1-4S100
NISSAN 226A1-4S101
NISSAN 226A1-4S102
NISSAN 226A1-4S103
NISSAN 226A1-4W001
NISSAN 226A1-4W004
NISSAN 226A1-4W010
NISSAN 226A1-4W011
NISSAN 226A1-5M011
NISSAN 226A1-5M012
NISSAN 226A1-5Y700
NISSAN 226A1-5Y701
NISSAN 226A1-67U02
NISSAN 226A1-8J100
NISSAN B26A0-67U01
PEUGEOT 1628 7R
PEUGEOT 1628 AA
PEUGEOT 1628 J4
PEUGEOT 1628 L4
PEUGEOT 9603 682 780
PEUGEOT E144001
ROLLS-ROYCE UE 73879
ROVER MHK 1000 4L
TOYOTA 89465 50010
TOYOTA 89465-24050
VW 021 906 265
VW 030 906 265 AA
VW 034 906 265 A
VW 037 906 265 S
CITROËN 329303
PEUGEOT 329303
CITROËN 9621434980
PEUGEOT 9621434980
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) motor pe benzina 2000 2016 80 109 benzina
2 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 D (MFA9A) motor diesel 1998 2016 43 58 motor diesel
3 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
4 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i 4WD (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
5 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D (MFDJY) motor diesel 1996 2016 50 68 motor diesel
6 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D (MFWJZ) motor diesel 1998 2005 51 70 motor diesel
7 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D 4WD (MFWJZ) motor diesel 1998 2016 51 69 motor diesel
8 CITROËN BERLINGO (MF) 2.0 HDI 90 (MFRHY) motor diesel 1999 2016 66 90 motor diesel
9 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.6 16V (MBNFU) motor pe benzina 2000 2016 80 109 benzina
10 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A) motor diesel 1996 2016 43 59 motor diesel
11 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.8 i motor pe benzina 1999 2002 66 90 benzina
12 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.9 D (MBDJY) motor diesel 1996 2016 51 70 motor diesel
13 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) motor diesel 1999 2016 51 69 motor diesel
14 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) motor diesel 1999 2016 66 90 motor diesel
15 CITROËN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) motor pe benzina 2001 2004 85 115 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate