SPIDAN Ansamblu burduf, Articulatie planetara 21135

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21135
  • Disponibilitate: In stoc
  • 112 Lei cu TVA

Diametru interior 1 [mm] 34
Diametru interior 2 [mm] 76
Înaltime [mm] 102
Material cauciuc
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 46555846
ALFA ROMEO 46737471
ALPINA 11781742050
ALPINA 11781742052
ALPINA 11787512002
ALPINA 11787512567
AUDI 077 906 265 E
AUDI 078 906 265 C
AUDI 078 906 265 F
AUDI 078 906 265 G
AUDI 078 906 265 J
BENTLEY UT1 009 4
BENTLEY UT1 009 5
BMW 11 78 1 247 406
BMW 11 78 1 405 324
BMW 11 78 1 406 621
BMW 11 78 1 406 622
BMW 11 78 1 433 075
BMW 11 78 1 433 940
BMW 11 78 1 513 962
BMW 11 78 1 739 845
BMW 11 78 1 742 050
BMW 11 78 1 742 051
BMW 11 78 1 742 052
BMW 11 78 1 742 053
BMW 11 78 1 743 994
BMW 11 78 1 743 996
BMW 11 78 7 506 539
BMW 11 78 7 512 002
BMW 11 78 7 512 567
BMW 11 78 7 512 973
BMW 11 78 7 513 962
BMW 11 78 7 513 963
BMW 11 78 7 514 926
BMW 11 78 7 514 927
BMW 11 78 7 524 530
BMW U T100 095
CITROEN/PEUGEOT E 144 006
FERRARI 165170
GMC 90540984
GMC 90540985
HYUNDAI 0K011 18861
HYUNDAI 39210 22020
HYUNDAI 39210 22025
HYUNDAI 39210 22026
HYUNDAI 39210 22030
HYUNDAI 39210 22035
HYUNDAI 39210 22045
HYUNDAI 39210 22050
HYUNDAI 39210 22051
HYUNDAI 39210 23020
HYUNDAI 39210 23025
HYUNDAI 39210 23026
HYUNDAI 39210 23030
HYUNDAI 39210 23035
HYUNDAI 39210 23036
HYUNDAI 39210 23046
HYUNDAI 39210 23060
KIA 0K07A 18861
KIA 0K08A-18-861B
KIA 0K08B-18-861B
KIA 0K2A5-18-861
KIA 0K2AA-18-861
KIA 0K2AB-18-861
KIA 0K2N1 18861
KIA 0K2NC 18861
LADA 2112 3850010 20
LAND ROVER MHK 000210
LAND ROVER MHK 000220
LAND ROVER MHK 100920
LAND ROVER MHK 100930
LAND ROVER MHK 100940
MAZDA 0K2AB-18-861
MERCEDES-BENZ 000 540 71 17
MERCEDES-BENZ 000 540 72 17
MERCEDES-BENZ 000 540 74 17
MERCEDES-BENZ 000 540 75 17
MERCEDES-BENZ 000 540 76 17
MERCEDES-BENZ 000 540 81 17
MERCEDES-BENZ 000 540 85 17
MERCEDES-BENZ 000 540 89 17
MERCEDES-BENZ 000 540 90 17
MERCEDES-BENZ 000 540 91 17
MERCEDES-BENZ 000 540 96 17
MERCEDES-BENZ 000 540 97 17
MERCEDES-BENZ 000 640 96 17
MERCEDES-BENZ 001 540 01 17
MERCEDES-BENZ 001 540 08 17
MERCEDES-BENZ 001 540 10 17
MERCEDES-BENZ 001 540 11 17
MERCEDES-BENZ 001 540 12 17
MERCEDES-BENZ 001 540 28 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 71 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 72 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 74 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 75 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 76 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 81 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 85 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 89 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 90 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 91 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 96 17
MERCEDES-BENZ A 000 540 97 17
MERCEDES-BENZ A 000 640 96 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 01 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 08 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 10 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 11 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 12 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 28 17
PEUGEOT E144006
PORSCHE 986 606 126 00
PORSCHE 986 606 126 01
PORSCHE 986 606 127 01
PORSCHE 986 606 128 01
PORSCHE 993 606 116 00
PORSCHE 993 606 116 01
PORSCHE 993 606 118 00
PORSCHE 993 606 118 01
PORSCHE 993 606 126 00
PORSCHE 993 606 126 01
PORSCHE 993 606 127 00
PORSCHE 993 606 128 00
PORSCHE 993 606 128 01
PORSCHE 996 606 118 00
RENAULT 74 01 271 939
ROLLS-ROYCE PB 20364
ROLLS-ROYCE UT 0095
ROLLS-ROYCE UT 10094
SAAB 32000152
SAAB 4239489
SAAB 43 01 545
SAAB 4302352
SAAB 46 60 163
SAAB 46 60 171
SAAB 46 60 197
SAAB 46 60 205
SAAB 46 60 445
SAAB 46 60 494
SAAB 46 60 502
SAAB 46 62 359
SAAB 91 46 952
SAAB 91 47 224
SAAB S4302352
SCANIA 32000152
SCANIA 32000153
SCANIA 3200423
SCANIA 4239489
SCANIA 4301552
SCANIA 4302352
SCANIA 4302360
SCANIA 4660171
SCANIA 4660197
SCANIA 4660205
VW 021 906 265 AA
VW 021 906 265 AD
VW 021 906 265 AE
VW 021 906 265 AF
VW 021 906 265 AG
VW 021 906 265 AH
VW 021 906 265 AK
VW 021 906 265 AL
VW 021 906 265 AQ
VW 021 906 265 BN
VW 030 906 265 BK
VW 030 906 265 BN
VW 037 906 265 AB
VW 077 906 265 D
VW 077 906 265 E
VW 078 906 265 C
VW 078 906 265 F
VW 078 906 265 G
VW 078 906 265 H
VW 078 906 265 J
VW 078 906 265 L
CITROËN 328781
PEUGEOT 328781
CITROEN/PEUGEOT 328781
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) motor pe benzina 2000 2016 80 109 benzina
2 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 D (MFA9A) motor diesel 1998 2016 43 58 motor diesel
3 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
4 CITROËN BERLINGO (MF) 1.8 i 4WD (MFLFX) motor pe benzina 1997 2016 66 90 benzina
5 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D (MFDJY) motor diesel 1996 2016 50 68 motor diesel
6 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D (MFWJZ) motor diesel 1998 2005 51 70 motor diesel
7 CITROËN BERLINGO (MF) 1.9 D 4WD (MFWJZ) motor diesel 1998 2016 51 69 motor diesel
8 CITROËN BERLINGO (MF) 2.0 HDI 90 (MFRHY) motor diesel 1999 2016 66 90 motor diesel
9 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.6 16V (MBNFU) motor pe benzina 2000 2016 80 109 benzina
10 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A) motor diesel 1996 2016 43 59 motor diesel
11 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.8 i motor pe benzina 1999 2002 66 90 benzina
12 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 1.9 D (MBDJY) motor diesel 1996 2016 51 70 motor diesel
13 CITROËN BERLINGO caroserie (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) motor diesel 1999 2016 66 90 motor diesel
14 CITROËN C4 cupe (LA_) 1.6 16V motor pe benzina 2004 2011 80 109 benzina
15 CITROËN C4 cupe (LA_) 1.6 HDi motor diesel 2004 2011 66 90 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate