SACHS Amortizor 230 341

  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 230 341
  • Disponibilitate: In stoc
  • 265 Lei cu TVA

Nacin pricvrscivanja amortizera usica gore
Nacin pricvrscivanja amortizera usica dole
Karakteristicna velicina SE32X88A
Vrsta amortizera Pritisak gasa
Sistem amortizera sa dve cevi
Producator Cod OEM
LANCIA 46405783
FIAT 46414586
FIAT 71712474
FIAT 71712478
FIAT 7610120
FIAT 7610121
FIAT 7613698
FIAT 7640931
FIAT 7642982
FIAT 7642983
LANCIA 7648480
LANCIA 7648482
FIAT 7658317
FIAT 7690033
FIAT 7753565
FIAT 7777585
FIAT 7782234
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate