METZGER Amortizor 2340326

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2340326
  • Disponibilitate: In stoc
  • 223 Lei cu TVA

Tip montare amortizor stift superior
Tip montare amortizor ochi inferior
Tip constructiv amortizor Insertie ansamblu amortizor-arc
Partea de montare punte fata
Tip amortizor presiune gas
Sasiu pentru vehicule cu suspensie standard
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 1633260200
MERCEDES-BENZ 1633260300
MERCEDES-BENZ 1633260400
MERCEDES-BENZ 1633260500
MERCEDES-BENZ 1633260800
MERCEDES-BENZ 1633261100
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) motor pe benzina 1998 2005 110 150 benzina
2 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 270 CDI (163.113) motor diesel 1999 2005 120 163 motor diesel
3 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 320 (163.154) motor pe benzina 1998 2002 160 218 benzina
4 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 (163.157) motor pe benzina 2002 2005 180 245 benzina
5 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 4-matic motor pe benzina 2003 2005 173 235 benzina
6 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 400 CDI (163.128) motor diesel 2001 2005 184 250 motor diesel
7 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 430 (163.172) motor pe benzina 1998 2005 200 272 benzina
8 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 500 (163.175) motor pe benzina 2001 2005 215 292 benzina
9 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 55 AMG (163.174) motor pe benzina 2000 2005 255 347 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate