METZGER Amortizor 2340196

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2340196
  • Disponibilitate: In stoc
  • 355 Lei cu TVA

Sasiu pentru vehicule fara amortizoare electronice
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Ansamblu amortizor-arc
Producator Cod OEM
VOLVO 30683342
VOLVO 30683343
VOLVO 30683344
VOLVO 8624604
VOLVO 8646419
VOLVO 8646420
VOLVO 8646834
VOLVO 8646871
VOLVO 8646872
VOLVO 8646873
VOLVO 8646927
VOLVO 8646932
VOLVO 8667248
VOLVO 8667250
VOLVO 8667253
VOLVO 9492564
VOLVO 9492566
VOLVO 9492567
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO S60 I 2.0 T motor pe benzina 2000 2010 132 180 benzina
2 VOLVO S60 I 2.4 motor pe benzina 2000 2010 103 140 benzina
3 VOLVO S60 I 2.4 motor pe benzina 2000 2010 125 170 benzina
4 VOLVO S60 I 2.4 Bifuel (CNG) motor pe benzina 2002 2010 103 140 Benzina/Gaz metan (GNC)
5 VOLVO S60 I 2.4 D motor diesel 2001 2010 96 130 motor diesel
6 VOLVO S60 I 2.4 D motor diesel 2005 2010 93 126 motor diesel
7 VOLVO S60 I 2.4 D5 motor diesel 2001 2010 120 163 motor diesel
8 VOLVO S60 I 2.4 D5 motor diesel 2005 2010 136 185 motor diesel
9 VOLVO S60 I 2.4 T motor pe benzina 2000 2010 147 200 benzina
10 VOLVO S60 I 2.5 T motor pe benzina 2004 2010 154 210 benzina
11 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.0 motor pe benzina 1998 2006 120 163 benzina
12 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.0 T motor pe benzina 1998 2006 166 226 benzina
13 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.0 T motor pe benzina 1999 2006 132 180 benzina
14 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 motor pe benzina 1999 2006 103 140 benzina
15 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 motor pe benzina 1999 2006 125 170 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate