METZGER Amortizor 2340047

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2340047
  • Disponibilitate: In stoc
  • 190 Lei cu TVA

Tip amortizor presiune gas
Tip montare amortizor ochi superior
Tip montare amortizor ochi inferior
Producator Cod OEM
RENAULT 8200108182
RENAULT 8200108183
RENAULT 8200283391
RENAULT 8200283393
RENAULT 8200387240
RENAULT 8200387242
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) motor pe benzina 2001 2016 79 107 benzina
2 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) motor pe benzina 2005 2016 82 112 benzina
3 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) motor pe benzina 2001 2016 86 117 benzina
4 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) motor pe benzina 2001 2016 85 116 benzina
5 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) motor pe benzina 2001 2016 89 121 benzina
6 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
7 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi motor diesel 2001 2016 79 107 motor diesel
8 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05) motor diesel 2004 2016 68 92 motor diesel
9 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) motor diesel 2001 2016 88 120 motor diesel
10 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) motor diesel 2001 2016 77 105 motor diesel
11 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R) motor diesel 2001 2016 74 100 motor diesel
12 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V) motor diesel 2005 2016 96 130 motor diesel
13 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W) motor diesel 2005 2016 81 110 motor diesel
14 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V motor pe benzina 2002 2016 98 133 benzina
15 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V motor pe benzina 2005 2016 125 170 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate